„X Faktoriuje“ įsiplieskė meilė: šou lyderė Monika Pundziūtė ir Paulius Jonikas tapo pora

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-20 19:28
Nors „X Faktorius“ dar tik juda finišo link, kai kam konkursas jau buvo lemtingas – atnešė meilę. Šou užkulisiuose netyla kalbos apie tarp vienos konkurso lyderių Monikos Pundziūtės (18) ir šou jau palikusio Pauliaus Joniko (25) įsiplieskusį romaną, praneša Žmonės.lt.

Rokeris Paulius Jonikas „X Faktoriuje“ atstovavo Marijono Mikutavičiaus komandai, tačiau iš šou jau pasitraukė. 

Monika Pundziūtė atstovauja Justės Arlauskaitės-Jazzu komandai ir nuo pat šou pradžios iki dabar laikoma viena iš konkurso favoričių. 

Nors „X Faktoriuje“ šie atlikėjai ir buvo varžovai, panašu, kad kova tarp jųdviejų virė tik scenoje. Tuo tarpu šou užkulisiuose įsiplieskė meilė.

Užkulisiuose netyla kalbos, kad P.Jonikas ir M.Pundziūtė – pora. Užuominas apie šiltus tarpusavio santykius jiedu laido ir socialiniuose tinkluose: dalijasi asmenukėmis, kuriose pozuoja susiglaudę, meilūs, besišypsantys. 

Bendraudamas su Žmonės.lt P.Jonikas neslepia: jis ir Monika iš tiesų atrado vienas kitą. Pastaruoju metu jiedu lepinasi ne tik meile muzikai, bet ir vienas kitam. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nutiko savaime

Vaikinui sunku pasakyti, kiek laiko jis ir Monika jau yra pora – viskas nutiko taip savaime...

„Tiesiog dalyvaudamas šou nuolat pastebėdavau jos į mane nukreiptą žvilgsnį, didžiulį palaikymą tada, kai man būdavo baisu. Taip ta simpatija ir užgimė, – pasakoja Paulius. – Ilgą laiką bendravome kaip draugai, pamatėme, kad turime daug bendrumų, sutampa požiūris. Iš to viskas ir gimė.“

Monika yra labai protinga asmenybė. Ji nuolat mane stebina savo įžvalgomis, dvasine aura.

Pauliui nepavydu, kad Monika „X Faktoriuje“ liko, o jis iškrito: „Ten ėjau su misija ne laimėti, bet plėsti savo klausytojų ratą. O Monika – be galo talentinga atlikėja, kuriai linkiu tik sėkmės. Palaikau kiek tik įmanoma. Be abejo, balsuoju už ją – visi mano 10 balsų atitenka jai!“

Sako, ir kiti „X Faktoriaus“ dalyviai jųdviejų santykiais tik džiaugiasi – nepanašu, kad pavydėtų, kritikuotų. 

Draugauja per atstumą

Bet kritikos P.Jonikas šiek tiek bijo: juk už Moniką jis septyneriais metais vyresnis... Tik to amžiaus skirtumo nejaučia: „Monika yra labai protinga asmenybė. Ji nuolat mane stebina savo įžvalgomis, dvasine aura. Kartais taip protingai kažką pasako, kad labai nustembu! Net ir tą sekmadienį, kai jau jaučiau, kad iškrisiu iš šou, ji sugebėjo mane labai motyvuoti.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu Monika ir Paulius draugauja per atstumą. Jis – iš Kauno, ji studijuoja Vilniuje. Pora kasdien palaiko ryšį, stengiasi susitikti kiek tik įmanoma dažniau. 

Paulius ir Monika – ne pirma pora, kurios jausmai užgimė „X Faktoriuje“. Prieš dvejus metus šiame šou vienas kitą atrado ir „X Faktoriaus“ nugalėtoju tapęs Žygimantas Gečas bei konkurse dalyvavusi Anžela Adamovič. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai