VMG toliau skina pergales pasauliniuose apdovanojimuose

Alfas Ivanauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 14:26
Lietuvoje leidžiamas kulinarinis žurnalas-albumas „VMG“ šiemet ir vėl atsidūrė tarp penkių geriausių pasaulyje kulinarinių leidinių.

Kulinariniais Oskarais tituluojamų „World Gourmand Cookbook Awards 2015“ rengėjai skelbia sulaukę dalyvių iš 205 šalių. Lietuviai pateko į penketuką kartu su JAV, Jungtine Karalyste, Japonija ir Argentina.

Įvertinimo sulaukė ir „VMG mokykla. Kulinarinis vadovėlis“ – jis įtrauktas į laureatų sąrašą, kaip novatoriška ugdymo priemonė. Pernai išleista knyga yra apskritai pirmasis kulinarinis gidas Lietuvos moksleiviams.

Vyriausias „VMG“ kulinarinio albumo redaktorius Alfas Ivanauskas džiaugiasi tokiu įvertinimu ir tuo, kad VMG toliau sėkmingai garsina Lietuvos vardą pasaulyje.

„Vis dėlto, nepaisant visų apdovanojimų, nestovime vienoje vietoje ir atsinaujiname. Galime atskleisti, kad netrukus pasirodysiantis naujo kulinarinio žurnalo numeris bus gerokai pakeitęs savo stilių. Prie to prisidėjo visa kūrybinė komanda, kurią papildė 15 narių iš viso pasaulio, pavyzdžiui, Jungtinės Karalystės ir Honkongo. Išduosime ir dar vieną paslaptį – žurnalas bus pagamintas unikalia technologija, kokios dar neturi niekas Europoje. Tiesa, galime patikinti, kad ji bent kol kas nebus valgoma“, – intriguoja A. Ivanauskas

Galutiniai „World Gourmand Cookbook Awards 2015“  rezultatai paaiškės birželį Kinijos Yantai mieste vyksiančiuose apdovanojimuose, į kuriuos kviečiama ir VMG komanda. Pernai Pekine vykusių apdovanojimų metu „VMG“ kulinarinis žurnalas išrinktas geriausiu pasaulyje periodiniu kulinariniu leidiniu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai