Vita Jakutienė Naujųjų naktį įkliuvo pareigūnams: automobiliu „Mercedes-Benz“ vežė kraujuojantį vyrą

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-01 11:31
Naujųjų metų šventė toli gražu ne visiems praėjo sklandžiai – grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė iškart po vidurnakčio ne mėgavosi švente, o skubėjo į ligoninę veždama kraujuojantį bičiulį.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos atstovas Tadas Juozumas portalui Žmonės.lt patvirtino, kad per Naujuosius Vita Jakutienė turėjo reikalų su policijos pareigūnais.

Naujųjų naktį, reido metu, policijos pareigūnai Vilniuje, Pylimo gatvėje, sustabdė Vitos Jakutienės vairuojamą „Mercedes-Benz“ automobilį.

Šalia Vitos automobilyje sėdėjo kraujuojantis vyras – pareigūnams atlikėja pasakojo skubanti vyriškį nuvežti į ligoninę, kad medikai jam suteiktų pagalbą. Greitąją pagalbą kraujuojančiam vyrui iškart į reido vietą iškvietė patys pareigūnai.

Naujuosius sostinės klube „Mojo Lounge“ sutikusi Vita teigė, kad bičiulis sužalotas peiliu buvo būtent pasilinksminimo čia metu. Šiame klube naujametę naktį koncertavo Vitos kolegė Neringa Šiaudikytė.

Šiuo metu vyksta tyrimas ir įvykio aplinkybės yra tikslinamos.

„Tegul saugo jus angelai“

Prieš Naujųjų sutikimą likus vos kelioms valandoms Vita socialiniame tinkle pasidalijo asmenuke, kurioje save įamžino jau su šventiniu makiažu.

Po nuotrauka atlikėja parašė ir palinkėjimą: „Su artėjančiais! Sveikatos, stiprybės ir meilės visiems! Tegul saugo jus angelai!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nesibaigiančios nesėkmės

Žmonės.lt primena, kad 2015-ųjų metų pabaiga V.Jakutienei buvo itin sudėtinga: Kaune buvo nušautas Deimantas Bugavičius, su kuriuo Vita jau kurį laiką puoselėjo daugiau negu draugiškus santykius.

Tragedijos naktį automobilyje šalia D.Bugavičiaus sėdėjo ir V.Jakutienė, kuri tik laimingo atsitiktinumo dėka pati išvengė kulkų.

Atlikėja dalyvavo ir D.Bugavičiaus laidotuvėse, po kurių atsiribojo nuo viešumos, nebekoncertavo su grupe „Naujos pupytės“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai