Visų „Draugų“ susibūrimo žiūrovai nesulauks: Matthew Perry dalyvauti negalės

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-15 18:54
Šią savaitę pasirodė pranešimų, kad po daugiau kaip dešimties metų pertraukos žiūrovai vėl išvys mylimą šešetuką iš kultinio serialo „Draugai“ („Friends“). Deja, netrukus gerbėjus pasiekė liūdna žinia: kolegų susitikime negalės dalyvauti Matthew Perry (46 m.).

Žmonės.lt jau rašė, kad NBC televizija vasario 21-ąją planuoja specialią dviejų valandų laidą, kurioje pagerbs populiarių situacijų komedijų kūrėją Jamesą Burrowsą – vienas iš jo darbų ir yra kultiniai „Draugai“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gerbėjai suskaičiavo, kiek serialo „Draugai“ pabaigoje Džo buvo skolingas Čandleriui

Buvo skelbta, kad šioje laidoje turėtų susitikti visi šeši „Draugų“ aktoriai – per pastaruosius 10 metų jie nė karto nebuvo pasirodę viešuose renginiuose ar laidose iš karto visi vienu metu.

Deja, bet ilgai laukto šešetuko susitikimo teks dar palaukti – jau žinoma, kad Matthew Perry, kuris seriale įkūnijo Čandlerį, tuo metu bus Londone, kur vaidins pjesėje „The End of Longing“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau NBC nepraranda vilties ir tikisi, kad Matthew Perry galės prisijungti prie kompanijos – galbūt per tiesioginį teletiltą ar kokiais nors kitais būdais.

Apie kitų „Draugų“ aktorių Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matto LeBlanco, Davido Schwimmerio ir Lisos Kudrow tos dienos planus kol kas nieko nežinoma ir jie dar nepatvirtino savo dalyvavimo. Tiesa, Mattas LeBlancas savo „Twitter“ paskyroje jau pasidžiaugė, kad labai laukia susitikimo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai