Violetos Repčenkaitės-Vosylės ir Mindaugo Vosyliaus skyrybų byla pasiekė teismą

Violeta Repčenkaitė / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-08 08:02
Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme atversta buvusio modelio ir televizijos laidų vedėjos Violetos Repčenkaitės-Vosylės ir jos vyro, verslininko Mindaugo Vosyliaus-Mindozos skyrybų byla.
Mindaugas Vosylius
Mindaugas Vosylius

Į teismą sutuoktiniai kreipėsi prašydami nutraukti santuoką bendru sutikimu. Ankstų trečiadienio rytą sutuoktiniai į teismo posėdį neatvyko, jiems atstovavo advokatė Gitana Gudaitė.

Nors paprastai kreipiantis dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu procesas būna paprastas, šįkart bylos nagrinėjimas kiek užtruks, mat su jos duomenimis nori susipažinti „Vilniaus energija“, teikusi paslaugas, už kurias iki galo dar nėra atsiskaityta.

„Vilniaus energija“ nori dalyvauti byloje kaip kreditorius, todėl jiems duota laiko susipažinti su byla – posėdis atidėtas kitai dienai“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė.

Apie pašlijusius Vosylių šeimos santykius kalbama jau kurį laiką. Pora prieš pusantrų metų apsigyveno Maltoje. Į Lietuvą retkarčiais grįždavusi Violeta pasirodydavo renginiuose, tačiau viena, be vyro Mindaugo.

Tiek Violetai, tiek Mindaugui, tai – antroji santuoka, pora susilaukė dukters. Violeta 2009-aisiais išsiskyrė su verslininku Titu Blėdžiu, su kuriuo turi sūnų. Tuomet T.Blėdis interviu teigė, kad tai buvo judviejų sprendimas.

Su Mindaugu Violeta buvo pradėta poruoti dar tada, kai pasklido kalbos apie braškančią jos ir T.Blėdžio santuoką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Violeta Repčenkaitė-Vosylė ir Mindaugas Vosylius – ant skyrybų slenksčio

Bankas kreipėsi į teismą dėl buvusių sutuoktinių Tito Blėdžio ir Violetos Vosylės skolos

Mindaugas Vosylius
Mindaugas Vosylius

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai