„Vilnius Comedy Fest“ organizatoriai po atidarymo kviečia į suneštinį pokylį

„Kitas Kampas“ / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-13 16:31
Po oficialios atidarymo dalies – „Kito Kampo“ pasirodymo – visų neabejingų gerai nuotaikai lauks neoficialioji festivalio dalis. Lankytojai yra kviečiami į suneštinį „pokylį“ arenos bare.

„Kadangi esame giminių kraštas kviečiame nepatingėti, su savimi ketvirtadienį prigriebti gardumynų ir po pasirodymo likti Teatro arenoje suneštiniame vakarėlyje“, – kviečia aktorius Audrius Bružas.

„Suneštinio“ metu prie pulto stos „Kito Kampo“ aktoriai, gros savo mėgstamą muziką, bendraus su gerbėjais bei toliau dalins juoko dozes.

„Apsauga įspėta – gėrimų įsinešti į Teatro areną negalima, tačiau skanėstų tikrai neatims. O jei bandys atimti – neatiduokite“, – tikina A.Bružas.

Specialaus atidarymo vakarėlio nepanorę rengti „Vilnius Comedy Fest“ organiztoariai „suneštinio“ idėją sugalvojo spontaniškai norėdami po pasirodymo pratęsti juoko šventę arčiau gerbėjų.

„Dauguma mūsų idėjų yra spontaniškos. Šio komedijų festivalio mintis taip pat gimė greitai. Ilgai nesvarstę, apsimoka ar ne, tiesiog ėmėme ir pradėjome organizuoti „Vilnius Comedy Fest“ – gerų juoko dozių, pripažinkim, trūksta visiems. Ypač sausio mėnesį“, – sako festivalio meno vadovas Audrius Bružas.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Festivalio programoje – kylantys lietuvių komikai ir pripažinti užsienio talentai

Po festivalio atidarymo jau šį penktadienį sausio 16 dieną Teatro arenoje pasirodys sensacingas, nenuspėjamas ir greitas britų stand up komedijos žanro žvaigždė – Beardyman.

Britiško humoro valandos dozę papildys lietuvių freestyle karaliai „Jama&W“.

Sausio 17 dieną prie kultinio amerikiečių komiko Godfrey prisijungia kitas kultinis komikas – Olegas Šurajevas, žinomas iš laidos „Akcentas“ ir serialo „Serialas“.

Festivalį sausio 18 dieną uždarys klounada visai šeimai „Aga Boom“, kuri iš Niujorko į Vilnių atskrenda lėktuvu iš Niujorko ir netgi su savo lagaminais.

„Nori būti nevykėlis...nu... neateik į festivalį“, – skelbia organizatoriai.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai