Vilniuje susituokė festivalių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka ir makiažo meistrė Vaida Venckutė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-23 15:05
Po 15 metų draugystės muzikos festivalių organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka (46) ir makiažo meistrė, grožio ir estetikos namų „WonderTime“ įkūrėja Vaida Venckutė (39) atšoko vestuves. Šeštadienio popietę Vilniaus Santuokų rūmuose jiedu oficialiai tapo vyru ir žmona, praneša Žmonės.lt.

A.Barniškio ir V.Venckutės santuokos ceremonija Vilniuje prasidėjo 15 valandą. Į Santuokų rūmus sugužėjo dešimtys poros artimųjų ir draugų, galiausiai čia pasirodė ir netradiciškai pasipuošę jaunieji.

Antai Vaida savo vestuvėms pasirinko žalią aksominę „New Look“ stiliaus suknelę, kurią vos per dvi dienas pasiuvo bičiulis Egidijus Rainys, o Algirdas priderino mėlynos spalvos kostiumą.

Santuokų rūmuose jaunavedžiai pasirodė kartu su Vaidos sūnaus Manto šunimi Šariu – prieš porą metų iš „SOS gyvūnų prieglaudos“ priglaustu buldogu.

„Norėjome, kad dalyvautų visi augintiniai, – taip pat kalytė Ožka ir „Bliuzo naktų“ gyvasis talismanas, šuo „Bliuzas“. Bet jie didesni triukšmadariai ir kiek bijo žmonių“, – šypsojosi nuotaka.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Vaida apgailestavo, kad vestuves turėjo praleisti jos brolis su žmona – pora gyvena svetur, taigi vos kiek anksčiau nei prieš savaitę gavę kvietimą į vestuves jie paprasčiausiai nespėjo atvykti.

Poros vestuvių liudininkais tapo artimi jųdviejų draugai, šventę įamžinti pora pasikvietė fotografę Moniką Požerskytę.

Dar prieš vestuves svečiai buvo paprašyti nenešti jaunavedžiams nei dovanų, nei gėlių. Puokštėms skirtas lėšas V.Venckutė svečius kvietė paaukoti beglobiams gyvūnams, konkrečiai – Kaune esančiai roplių prieglaudai, Všį „Driežo namai“, mat pati yra didelė gyvūnėlių mylėtoja. 

„Ten gyvena iguanos, vėžliukai, driežiukai. Iš šios prieglaudos sūnus namo pasiėmė jūrinį vėžlį, jį pavadinome Pepe. Nuo to laiko palaikome ryšį su šia prieglauda. Jiems tikrai labai sunkiai sekasi... Visiems gyvūnėliams reikia ir priežiūros, ir pavalgyti. Visu tuo užsiima geradarė Rima, kuri juos dar ir gydo. Mano nuomone, mokėti pinigėlius už gėles, kai žiemą jos tuojau nuvys, yra pinigų metimas į orą“, – Žmonės.lt paaiškino nuotaka. 

Prašymų turėjo ir daugiau. „Taip pat paprašiau visų viešnių atėjus pasveikinti nevilkėti kailinių. Man tai labai svarbu – tikrai „neatlaikyčiau“. Žinoma, per šventę niekas negavo paragauti mėsos“, – juokėsi ji. Pati V.Venckutė mėsos nevalgo jau septynerius metus. 

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Netradiciškai pora pažvelgė ir į pačią ceremoniją: antai vietoje Mendelseno maršo per jųdviejų vestuves skambėjo „AC/DC“ kūrinys „Shook me all night long“.

Per santuokos ceremoniją Vaida ir Algirdas sumainė kadaise pačių vienas kitam dovanotus žiedus. Po vestuvių nuotaka pasiliko savo – Venckutės – pavardę, idant pagerbtų dar jos vaikystėje Anapilin iškeliavusį tėtį.

Po ceremonijos Santuokų rūmuose jaunieji artimiausius šeimos narius ir draugus pakvietė susirinkti „Burbulio“ vyninėje, kur simboliškai, tačiau jaukiai atšventė. O po šventės jiedu toliau laimingai gyvens, kada nors vasarą dar išvykdami į kiek pavėluotą, bet vis tiek povestuvinę kelionę.

Suvedė Rosita Čivilytė

Savo pažinties su A.Barniškiu istoriją V.Venckutė pasakoja su šypsena veide – atrodytų, pats likimas pasistengė, kad jų keliai susikirstų. O jei tiksliau, tai Rosita Čivilytė. 

„Algirdas – muzikos pasaulio žmogus, kartu su Rosita jiedu ilgai muzikavo. O aš tuo metu su Rosita bičiuliavausi – esu didelė jos talento ir įstabaus balso gerbėja. Taip viskas ir nutiko... Rosita mus supažindino Užupyje, viename restorane. Nežinau, gal ji tada ir turėjo kažkokių užmačių“, – dabar juokiasi Vaida.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ji prisimena, kaip lengvai Algirdas rado kelią į jos širdį: „Atrodo, kad ta meilė visada ir buvo. Pradėjome susitikinėti, taip viskas ir išsivystė. Algirdas lengvai rado kalbą su mano sūnumi. Jiedu susipažino, kai sūnui buvo aštuoneri, o dabar jie kartu ir kuria, ir dirba – rengia „Bliuzo naktis“, „Galapagus“, „Roko naktis“...“

Šiuo metu V.Venckutės sūnui Mantui jau 21-eri. Žinia, kad mama susiruošė ištekėti, jam buvo itin džiugi: „Sūnus visad labai norėjo, kad mes susituoktume. Jis labai teisingo požiūrio žmogus: vis mums kartodavo nesuprantantis, kaip galime taip gyventi, – juk viskas turi būti tvarkingai. Taigi sužinojęs apie vestuves labai džiaugėsi! Kone kasryt iki vestuvių ką nors pajuokaudavo.“

Susituokė po 15 metų draugystės

Savo santykius įteisinti pora panoro po 15 metų draugystės. „Čia nėra paaiškinimo. Tiesiog tik dabar“, – juokėsi V.Venckutė. 

Nuotaka pasakojo, kad idėja susituokti gimė spontaniškai, vos prieš mėnesį. Bet ne be progos: „Kad savo buvimo kartu 15-os metų sukaktį norime pažymėti vestuvėmis, nusprendėme dieną prieš Kūčias. Santuokų rūmai skiria mėnesį apmąstyti savo sprendimą. Taigi sausio 23-ioji ir yra ta diena, lygiai po mėnesio!“

 

V.Venckutė tikina, kad anksčiau jai visai nesinorėjo vestuvių. „Draugystės pradžioje kalbėjome apie santuoką. Tačiau aš jau buvau ištekėjusi anksčiau, ir tuoktis antrąkart poreikio nejaučiau. Pati nuolat gražinu nuotakas, rūpinuosi jų išvaizda... Išleisdama jas tekėti džiaugdavausi gražia švente, tačiau asmeniškai tai manęs „neužvesdavo“ – negalvodavau, kad ir pati to norėčiau... Tiesą sakant, iki pat šiol taip ir atrodė, kad mes ir esame vedę. Vestuvių mums nereikėjo. Bet pagalvojome, kad pažymėti šią 15-os metų sukaktį kažkaip reikia. Mintis susituokti gimė ekspromtu, bet buvo labai teisinga“, – šypsosi ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

15 metų drauge išgyvena anaiptol ne visos poros, o Vaidai ir Algirdui tiek – dar tik pradžia. Koks gi jų laimės receptas?

„Kiekvieni santykiai turi dinamikos. Juk visko būna – dienų, nuotaikų, kasdienybės. Tačiau svarbiausia poroje – draugystė... Gyvenime mes su Algirdu esame labai geri draugai, bendraminčiai. Mūsų požiūriai į daugelį dalykų yra tiesiog vienodas, dėl to kurti santykius ir yra lengviau – viskas dėliojasi sklandžiai. Be to, mus labai suvienija humoras. Mes nuolat juokaujame – mūsų šeima turi puikų humoro jausmą! Prieš vestuves kasdien ko nors linksmo prisigalvojome“, – kikena nuotaka.

Naujausi straipsniai