Vilija Bartkevičiūtė apie „giminystę“ su Liepa Norkevičiene: „Buvau nesuprasta, man labai gėda“

Vilija Bartkevičiūtė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-28 15:36
„Jaučiuosi, lyg padariusi pasaulinio masto nusikaltimą. Nebežinau, kur dėtis, man labai gėda“, – sako projekto „X faktorius“ dalyvė Vilija Bartkevičiūtė (22). Kelios minutės šlovės scenoje sekmadienį jai baigėsi gėdingu skandalu. Dėl prasto dainavimo ją ne tik nušvilpė komisijos nariai, mergina melagingai apsišaukė esanti dainininkės Liepos Norkevičienės giminaite.
Stop kadras ir A.Navickaitės-Balčienės nuotr.
Stop kadras ir A.Navickaitės-Balčienės nuotr.

„Liepa Mondeikaitė yra labai artima giminė man. Kai Liepa pradėjo karjerą, man buvo pasiūlymas, kad gal ir tu norėtum pabandyti? Nes Deivydas Zvonkus buvo jos prodiuseris. Ir pagalvojau, jeigu jinai gali, kodėl aš negaliu? Ir aš turiu balsą“, – dar prieš laidą drąsiai kalbėjo Vilija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Liepa Norkevičienė liko be žado – „X faktoriaus“ dalyvė apsišaukė jos giminaite

Apie tai, kad jos su Liepa pažįsta viena kitą ji užsiminė ir lipdama į sceną. Tačiau vėliau sulaukusi pačios Liepos pasipiktinimo, kad tarp jų nėra jokio kraujo ryšio, ji savo žodžius atsiėmė sakydama, kad giminaitės statusas buvo tiesiog neteisingai suprastas.

„Kalbėdama apie giminystės ryšį turėjau galvoje visai ką kitą. Man patinka Liepos dainos, jos kuriama poezija, eilės. Žaviuosi jos kūryba, todėl norėjau pasakyti, kad jaučiu su ja giminingą ryšį. Viskas, ką pasakojau į kameras, buvo prakarpyta, daug sakinių ištrinta ir sumontuota visiškai kitaip. Tapau apsišaukėlė ir melage. Man yra šokas, sunku atsigauti“, – Žmonės.lt kalbėjo Vilija.

Mergina gyvenime dirba masažiste, dainavimo patirties ji daug neturi, kadaise dainavo mokyklos chore. Dalyvauti „X Faktoriuje“ Vilija nusprendė spontaniškai.

Stop kadras ir A.Navickaitės-Balčienės nuotr.
Stop kadras ir A.Navickaitės-Balčienės nuotr.

Sugalvojusi išbandyti jėgas ji pasirinko šių metų Rusijos atstovės „Eurovizijoje“ Polinos Gagarinos dainą „A Million Voices“. Su šia daina patekusi į antrą turą ji atsidūrė televizijoje.

„Pamenu, dar svarsčiau ar važiuoti įfilmavimą. Graužiau save tada, kad sutikau, o dabar griaužiuosi dar labiau. Atvykau iš Klaipėdos į Vilnių ryte, mano pasirodymas buvo vakare ir jau žinojau, kad dauguma dalyvių nepraėjo atrankos. Apėmė jaudulys  ir nebenorėjau lipti į sceną. Tačiau atsisakyti dalyvauti man nebeleido. Tik užlipusi supratau, kad dabar jau viskas: rankos drebėjo, akustika bloga, muzika vienur, žodžiai kitur. Pati suprantu, kad buvo košmaras“, – kalbėjo ji.

Vilija tikina, kad ji realybėje visiškai kitokia nei ją pamatė televizijos žiūrovai. „Esu daug paprastesnė ir suprantu, kad neturiu stebuklingo balso. Man gėda dėl visko. Ir dėl prasto pasirodymo, ir dėl Liepos. Nežinau jau kaip atsiprašyti“, – apgailestavo projekto dalyvė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai