Viešnamio savininkas grasina Khloe Kardashian teismais, jei nebus apmokėta Lamaro Odomo sąskaita

Khloe Kardashian ir Lamaras Odomas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-24 19:15
Nevados viešnamio, kuriame krepšininkas Lamaras Odomas (35 m.) buvo rastas perdozavęs narkotikų, savininkas Dennisas Hofas nežada pamiršti neapmokėtos sąskaitos, rašo portalas „Radar Online“.

Žmonės.lt primena, kad dukart NBA čempionas Lamaras Odomas į Denisui Hofui priklausantį „Love Ranch“ viešnamį atvyko spalio 10 dieną, o po kelių dienų iš jo buvo išgabentas greitosios pagalbos automobiliu, kai prostitutės rado jį perdozavusį narkotikų.

Viešnamiui krepšininkas už keturių dienų linksmybes liko skolingas 79 tūkst. JAV dolerių (69,8 tūkst. eurų).

TAIP PAT SKAITYKITE: Khloe Kardashian ant pirmosios savo knygos viršelio įsiamžino nuoga

Denisas Hofas vis dar laukia jam priklausančių pinigų ir tvirtina, kad jeigu iškils kokių problemų su apmokėjimu, paduos į teismą krepšininko žmoną Khloe Kardashian (31 m.).

„Jeigu nebus apmokėta visa sąskaita, aš paduosiu į teismą Khloe, žinau, kad ji turi pinigų“, – kalbėdamas su „Radar Online“ išrėžė viešnamio savininkas.​

Kai praėjusią savaitę Lamaras Odomas ligoninėje kovojo už savo gyvybę, viešnamio savininkas mėgavosi savo dviem minutėm šlovės – jis noriai dalijo interviu įvairioms žiniasklaidos priemonėms. 

Khloe Kardashian atstovė susisiekė su juo ir paprašė nebekalbėti viešai apie Lamaro Odomo viešnagę jo viešnamyje, mat tai skaudina visą krepšininko šeimą, tačiau jis pasiuntė realybės šou žvaigždę velniop.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai