„Vienas namuose“ tęsiasi: pamatęs, kuo virto Kevinas, plėšikas Marvas baiminasi dėl savo gyvybės

Macaulay Culkinas ir Danielis Sternas / Stop kadras ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-30 09:07
Savaitė prieš Kalėdas pasirodęs neoficialus „Vienas namuose“ („Home Alone“) tęsinys, kuriame Macaulay Culkinas (35 m.) parodė, kaip susiklostė visų žiūrovų mylimo Kevino McCallisterio gyvenimas, sulaukė atsako.

Žmonės.lt primena, kad Macaulay Culkinas internetiniame seriale :DRYVRS pirmą kartą po daugelio metų sugrįžo prie jį išgarsinusio vaidmens ir pateikė savo versiją, kaip, jo manymu, susiklostė Kevino McCallisterio gyvenimas.

Šis epizodas apskriejo visą pasaulį ir sulaukė didžiulio susidomėjimo, o aktorius Danielis Sternas (58 m.), „Vienas namuose“ filmuose vaidinęs vieną iš plėšikų Marvą, sugalvojo šią istoriją dar pratęsti. 

TAIP PAT SKAITYKITE: „Vienas namuose“ žvaigždės Macaulay Culkino dramatiškas gyvenimas – tarsi amerikietiški kalneliai

Danielis Sternas į savo paskyrą „YouTube“ įkėlė trumpą įrašą, imituojantį vaizdo pokalbio žinutę, kuriame Marvas bando susisiekti su savo bendrininku Harry (kurį vaidino Joe Pesci).

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Vaizdo įraše Marvas atrodo labai išsigandęs – jis pamatė, kuo virto Kevinas McCallisteris, ir rimtai susirūpino dėl savo gyvybės. Ironiška, tačiau dabar situacija apsivertė aukštyn kojomis – plėšikas yra vienas namuose ir su baime laukia Kevino.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Harry, susirask mane! Aš bijau. Tas vaikis grįžo, aš mačiau. Mačiau tai internete. Jis ateina mūsų, jis ateina susidoroti su visais įsilaužėliais... Prašau, Harry, aš vienas namuose ir man baisu!“ – vaizdo įraše sako Marvas, prisimindamas ir visas kraupias traumas, kurias jam sukėlė Kevinas, kai jie su Harry bandė apiplėšti jo namus.

Vėliau vaizdas dingsta ir pasigirsta Marvo riksmas, taip sudarant įspūdį, neva Kevinas jau atėjo susidoroti su juo.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai