Vidas Bareikis po prekybos centrą vaikščiojo vilkėdamas chalatą

Vidas Bareikis / L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-16 19:24
Formatus laužantis atlikėjas, režisierius ir aktorius Vidas Bareikis tapo tikru akibrokštu vieno sostinės prekybos ir pramogų centro lankytojams: per parduotuves jis vaikštinėjo vilkėdamas geltoną vonios chalatą, lydimas paslaptingos merginos.

Tokiu būdu V.Bareikis pristatė savo naujausią dainą „Babkės“, kurios eilutėse minimos ir auksinės „tapkės“. Kaip tik jų Vidas ir ieškojo, linksmindamas pardavėjas. Po prekybos centrą jis vaikštinėjo pats įsispyręs į 38 dydžio žvilgančius batelius.

Vidą visur lydėjo į parankę įsikibusi seksuali mergina, žvilgančiu sijonu ir dangų remiančiais aukštakulniais. „Ji yra Greta ir jos pareiga – būti greta. Taip dabar bus visada“, – pristatė V.Bareikis, stebint tarp smalsuolių įsitaisiusiai žmonai Jurgai Šeduikytei.

L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.
L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.

V.Bareikis su Greta aplankė kavines, parduotuves, auksinų „tapkių“ ieškojo aukso dirbinių skyriuje, kol galiausiai porelę aplankė nušvitimas: vienoje parduotuvėje Vidas pamatė milžiniškų žvilgančių briedžio ragų dekoraciją. „Štai ko man tikrai reikia! Ar galėčiau tokius užsisakyti?“ – pardavėją kalbino V.Bareikis.

„Žinoma. Kokių norėtumėte – didesnių ar mažesnių?“ – nesutriko moteris.

L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.
L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.

Teatralizuotų eitynių kulminacija tapo Vido apsilankymas televizijos laidos „Vilnius gyvai“ filmavime. Scenoje jis pademonstravo nuogą torsą, auksinius šortus ir tobulą pilvo presą.

Smalsuoliams dainos „Babkės“ atlikėjas dalino savo susikurtus pinigus, teigdamas, kad už juos visada sėkmingai perka dėmesį.

Galiausiai V.Bareikio šou karūnavo groteskinis, animuotas „Babkių“ vaizdo klipas. Jį galite pamatyti čia:

Naujausių savo dainų albumą „Klausimai“ V.Bareikis pristatys lapkričio 5 d. menų fabrike „Loftas“ Vilniuje ir lapkričio 13 d. klube „Combo“ Kaune. 

L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.
L.Kazakevičiaus (fotopro.lt) nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai