Vestuvių metinių proga Katažina Zvonkuvienė vyrui Deivydui paruošė romantišką staigmeną

Katažina ir Deivydas Zvonkai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-30 14:35
Ne veltui sakoma, kad šeimos židinį reikia nuolat kurstyti, kad šis ne rusentų, o degtų. Dainininkė Katažina Zvonkuvienė ir jos vyras, kompozitorius Deivydas Zvonkus tikrai moka būti romantiški ir kurstyti savo šeimos židinį.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vestuvių metinių proga Katažina sutuoktiniui surengė gražią staigmeną su žvakėmis, vakariene, pasiplaukiojimu valtimi ir romantika ant ežero kranto.

Staigmeną Katažina vyrui suorganizavo poilsio namuose „Nakcižibis“ prie Lavyso ežero – čia pora dviese ilsėjosi ir pernai, iškart po vestuvių.

K.Zvonkuvienė išties pasistengė, kad staigmena vyrui atimtų žadą: kambaryje prikabino šūsnį jaukių judviejų nuotraukų, specialiai šiai progai užsakė keksiukus su abiejų inicialais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kaip Deivydas reagavo į staigmeną? „Mano vyras į viską reaguoja labai ramiai, išlaikytai. Tai, kas vyksta jo viduje, ką jis jaučia, žino tik pats. Iš jo akių, emocijų galiu skaityti jį kaip knygą... Matau, koks jis laimingas. Per šias kelias dienas išgirdau tiek daug gražių, šiltų žodžių... Jų išgirstu kasdien, bet per šias dienas – ypatingai daug“, – Žmonės.lt sakė Katažina. 

Deivydas ją taip pat pasistengė nustebinti metinių proga. Visgi šia tema dainininkė atvirauti nenorėjo: „Tai labiau asmeninė dovana.“

Žmonės.lt paprašyta, K.Zvonkuvienė pasidalijo romantiškomis vestuvių metinių atšventimo akimirkomis:

TAIP PAT SKAITYKITE: Po vestuvių Katažina ir Deivydas Zvonkai mėgaujasi romantika prie Lavyso ežero

Katažina Nemycko ištekėjo už Deivydo Zvonkaus, dainininkė tapo Zvonkuviene

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai