Vestuvėms besiruošiantys Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius išbandė Ebru meno terapiją

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-16 14:02
Vestuvėms besiruošiantys sužadėtiniai Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius kartu stengiasi praleisti kiekvieną akimirką. Pora renkasi originalias ir lig šiol nepatirtas pramogas. Štai trečiadienį Kaune Liepa ir Evaldas mokėsi piešti ant vandens.

Sulaukę „Meda Project“ įkūrėjos Eglės Veršininienės kvietimo atvykti į Kauną ir pabandyti piešti ant vandens – susipažinti su Ebru menu, L.Mondeikaitė ir E.Norkevičius nedvejojo: trečiadienis kaip tik pasitaikė laisvas, atrakcija pasirodė įdomi, nepatirta. 

Todėl vakarą ir praleido jaukiai ir smagiai: kartu su televizijos veido Neringos Mažeikienės, verslininko Gintauto Strolio ir dar pora šeimynų sužadėtiniai pasinėrė į Ebru meno teikiamus malonumus.

 „Visiems buvome pristatyti kaip šeima, nors ja dar nesame. Piešėme kartu su kitomis šeimynomis, vėliau vyko balsavimas, kieno darbas gražiausias, ir mūsų piešinį išrinko geriausiu. Labai nustebome – galvojome, ar už mus iš gailesčio balsavo, ar tikra labai ypatingai pasirodėme. Aišku, mūsų pieštos gėlytės buvo šleivos kreivos, bet vis tiek gėlytės“, – bendraudama su Žmonės.lt juokėsi L.Mondeikaitė.

Ant vandens ji piešė pirmąkart, E.Norkevičiui tai taip pat buvo naujiena. Dainininkė džiaugiasi, kad E.Veršinienė juodu atsakingai mokė Ebru meno technikos, taip pat žavėjosi, kad tokiais piešiniais galima ne tik papuošti, pavyzdžiui, namų sienas, bet ir dekoruoti daiktus. 

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

„Tai labai hipnotizuojantis užsiėmimas. Tiesą sakant, aš nei moku, nei mėgstu piešti – tai visai ne mano dalykas. Bet ten atsistojus ir pradėjus piešti laikas ima bėgti nepaprastai greitai – atrodo, tik 10 minučių praėjo, o iš tiesų jau ir valanda. Nepastebi, nepajauti, kaip laikas praeina – pieši ir visai „atsijungi“, atsiriboji“, – su Žmonės.lt įspūdžiais dalijosi L.Mondeikaitė. 

Ir nemelavo: Ebru meno terapija vis dažniau taikoma norintiems pailsėti, atsikratyti streso. Psichologų teigimu, piešimas ant vandens padeda žmogui greičiau atsiskleisti, taip pat susipažinti, dvasiškai suartėti, todėl gali būti ypač aktualus ir įsimylėjėlių poroms. 

Kartą pabandę piešti ant vandens L.Mondeikaitė ir E.Norkevičius neketina sustoti. Antai renginio metu už gražiausią piešinį jiedu laimėjo prizą – kvietimą vėl papiešti. „Tikrai nuvažiuosime papiešti. Tai labai gera terapija mums abiems“, – šypsosi L.Mondeikaitė.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai