Vestuvėms besiruošianti Sofia Vergara papuošė nuotakoms skirto žurnalo viršelį

Sofia Vergara / „Martha Stewart Weddings“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-30 11:44
Vestuvėms besiruošianti serialo „Moderni šeima“ žvaigždė Sofia Vergara (43 m.) papuošė nuotakoms skirto žurnalo „Martha Stewart Weddings“ viršelį.

Daugiausia uždirbanti televizijos aktorė, sutikusi pozuoti „Martha Stewart Weddings“ rudens numerio viršeliui, gavo progą pasimatuoti daugybę vestuvinių suknelių ir įsijausti į nuotakos vaidmenį.

Sofia Vergara neslepia, kad suknelės paieška jai, kaip ir daugeliui moterų, – pati maloniausia vestuvių planavimo dalis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paviešintos pirmų Sofios Vergaros vestuvių nuotraukos: pažiūrėkite, kaip atrodė 18-metė nuotaka

Iš Kolumbijos kilusi gražuolė į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė ir šmaikščią nuotrauką, kurioje jos sužadėtinis Joe Manganiello (38 m.), įsikandęs į dantis cigarą, varto „Martha Stewart Weddings“ žurnalą ir apžiūrinėja skirtingus savo būsimosios nuotakos įvaizdžius.

Praėjusią vasarą susitikinėti pradėję Sofia Vergara ir Joe Manganiello susižadėjo per praėjusias Kalėdas, o vestuves pora ketina iškėlti lapkričio 22-ąją. Ši santuoka Sofiai Vergarai bus antroji – būdama 18-metė ji ištekėjo už savo mokyklos laikų meilės Jose Luiso Gonzalezo, su kuriuo susilaukė vienintelio sūnaus Manolo.

A photo posted by weddingchamps (@weddingchamps) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai