Vestuvėms besiruošianti Rasa Židonytė jau renkasi suknelę

Rasa Židonytė / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-28 08:19
Nesenai su mylimuoju Karoliu Ramoška susižadėjusi teisininkė ir profesionali šokėja Rasa Židonytė ima ieškoti vestuvinės suknelės. Sekmadienį „Inži“ mados namuose apsilankiusi moteris ne tik rinkosi suknelę sausio 30 d. vyksiantiems „M.A.M.A. 2014“ muzikos apdovanojimams, bet ir dairėsi vestuvinės suknelės.

„Esu labai laiminga, žinodama, kad esu mylimo vyro glėbyje ir trokštu būti susieta su juo santuokos saitais. Gyvenimo šventė artėja, tad turiu pamažu planuoti šios šventės detales: kaip atrodys vieta, ceremonija, koks bus renginio scenarijus, ir, svarbiausia, kokią suknelę vilkėsiu gražiausią savo gyvenimo dieną“, – po susitikimo su dizainere Ingrida Žitkuviene kalbėjo šokėja Rasa Židonytė, prieš kelias savaites pranešusi apie sužadėtuves su Karoliu Ramoška.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sausio 19 d. rekordinę, plačiausią Lietuvoje suknelę, dekoruotą 15 tūkst. žiedlapių, pristačiusi „Inži“ mados namų dizainerė Ingrida Žitkuvienė džiaugiasi, kad jos darbus vertina ne viena Lietuvos garsenybė: „Su mielu noru padedu kiekvienam, kuriam prireikia patarimų renkantis suknelę tiek vestuvėms, tiek bet kuriai kitai progai. Kiekviena mano kurta suknelė yra pasiūta su begaline meile ir skirta tik tai vieninteliai moteriai. Juk moteris – gražiausias drabužio aksesuaras. Būtent tai sieksiu atskleisti kovo 27 dieną Vilniaus „Pramogų arenoje“ vyskiančiame Inži“ mados namų kolekcijos pristatymo renginyje.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai