Verslininkas Ugnius Kiguolis išreiškė palaikymą Ten Walls: „Lai heterofobai susidegina“

Ugnius Kiguolis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-09 10:22
Po plačiai nuskambėjusio dainininko Marijaus Adomaičio, geriau žinomo Ten Walls sceniniu pseudonimu, skandalo, diskusijos socialiniuose tinkluose nesiliauja – vieni atlikėją palaiko, kiti – peikia už neva per aštriai išsakytą nuomonę. Antradienio rytą šia tema savo nuomonę išsakė ir verslininkas Ugnius Kiguolis – jis palaiko dainininką ir tiki, kad jo karjera susiklostys gerai.

„Už diskriminaciją, neapykantą kitokiai nuomonei, ir naujai užgimusią HETEROFOBIJĄ boikotuoti reikia visą sąrašą atlikėjų. Šalinam iš savo playlistų visokius baimę normaliems žmonėms įgijusius: Fort Romeau, Rhythm Control ir kitus. Kai muziką nustelbia fobijos, tai profesionalumui vietos nebelieka. Šaunuolis Mario, nepergyvenk, viskas susidėlios į vietas, atsirinksi kas yra kas. Tiesiog reikės šiek tiek daugiau laiko. Lai heterofobai susidegina“, – tiesiai šviesiai feisbuke pasisakė U.Kiguolis, išreikšdamas palaikymą Ten Walls.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Ten Walls“ atgaila dėl homofobinio pareiškimo neįtikino, atšaukiami lietuvio koncertai

Skandalas dėl nuomonės

Žmonės.lt primena, kad prieš kelias dienas įvykęs skandalas nuskambėjo net užsienyje: homofobišku pasisakymu gerbėjus visame pasaulyje šokiravęs elektroninės muzikos virtuozas Ten Walls nors ir atsiprašė už savo žodžius, tačiau gėjų bendruomenės muzikanto atgaila neįtikino – atšaukti jo pasirodymai pasaulinio garso festivaliuose, o ir pats atlikėjas tikina artimiausiu metu nelipsiąs į sceną.

Lofto nuotr.
Lofto nuotr.

Skandalas įgavo tarptautinį mastą po to, kai režisierius, LGBT teisių gynėjas Romas Zabarauskas parašė portalo „Gaystarnews“ redaktoriui ir tokiu būdu padėjo užsienyje skleisti žinią apie homofobišką Ten Walls pasisakymą.

Kalbas, kad jis prisidėjo prie Ten Walls karjeros smukimo R.Zabarauskas neigia ir mano, kad dėl susiklosčiusios padėties kaltas tik pats atlikėjas: „Nei aš nei niekas kitas neturėjo galios baigt kažkieno karjeros, išskyrus patį Marijų, kuris kaip suaugęs žmogus pilnai atsako už savo žodžius ir veiksmus.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Romas Zabarauskas: „Erzina grasinimai primušti dėl to, kad neva padėjau Marijui baigti karjerą“

Lofto nuotr.
Lofto nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai