Vėlyvas nėštumas: 50-metė dainininkė Sophie B. Hawkins laukiasi antro vaiko

Sophie B. Hawkins / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-15 14:35
Amerikiečių dainininkė Sophie B.Hawkins nustebino savo gerbėjus pranešusi, kad būdama 50 metų laukiasi antrojo vaiko, skelbia „Us Weekly“.

Hito „As I Lay Me Down“ atlikėja pirmojo sūnaus Dashiellio susilaukė 2008-ųjų lapkritį ir dabar, jos manymu, yra pats tinkamiausias laikas padovanoti jam broliuką arba sesutę.

„Dashiellis darosi vis labiau nepriklausomas nuo manęs, bet tuo pačiu ji vis dar mėgaujasi vaikyste. Mudu pastaruosius šešerius nuotykių kupinus metus buvome nuostabus duetas, abu buvome smarkiai susitelkę į vienturčio vaiko ir vienišos mamos santykius, bet dabar esame pasiruošę priimti naują žmogų į savo gyvenimą“, – savo sprendimą tokiame brandžiame amžiuje ryžtis dar kartą gimdyti aiškino dainininkė.

Susilaukti antro vaiko būnant 50-ies yra išties nuostabus metas

Sophie B. Hawkins sakė visada svajojusi būti motina, todėl būdama 31-erių užsišaldė 15 savo embrionų, kad išsaugotų galimybę susilaukti vaikų ir vėlesniame amžiuje.

Moteris sako nesukanti galvos dėl galimos tokio vėlyvo nėštumo rizikos.

„Susilaukti antro vaiko būnant 50-ies yra išties nuostabus metas, nes dabar aš esu išmintingesnė, ramesnė, linksmesnė, dėkingesnė ir viskas man atrodo paprasčiau ir aiškiau. Aš nelakstau aplink ieškodama meilės ir pripažinimo. Kiekvieną dieną gyvenu kupina dėkingumo ir tai yra į naudą mano vaikams“, – sakė dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai