Veiksmo filmų aktorius Mindaugas Papinigis pristato kinematografišką dainą

Mindaugas Papinigis ir Aleksandras Makejevas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-10 11:01
Tai pirmoji filmų „Redirected“,„Transsiberian“ bei „Revolution Theory“ žvaigždės daina. Skirtingai nuo daugelio kitų, ji kurta sintezėje su vaizdo klipu, kuris yra visiškai neatskiriama dainos dalis. Muzikinis vaizdo kūrinys „Visas pasaulis pravirko“ yra pašvęstas globalių pasaulio problemų ir mūsų kasdienybės sąsajoms.

„Neslėpsiu, jog šia daina siekiu pigaus populiarumo. Būtent toks populiarumas yra geriausias būdas pasakyti tai, kas svarbu daugeliui žmonių. Nemanau, kad iškentėtas menas yra vertingesnis. Problemos kurias noriu paliesti yra rimtos, tačiau kalbėti apie jas galima ir ugninga daina“, – pirmąjį savo kūrinį pristato aktorius Mindaugas Papinigis.

Pigaus populiarumo aktoriui padėjo siekti visas būrys lietuvos muzikos ir kino profesionalų. Dainos idėja gimė „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vakarėlyje kartu su kino serialams dainas pamėgusiu rašyti dainininku ir kompozitoriumi Aleksandru Makejevu. Jis ilgai nesvarstęs tapo šios dainos prodiuseriu, muzikos ir tekstų autoriumi.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mindaugo balsas yra išskirtinis. Sunkiai įsivaizduoju kitą dainininką galintį taip įtaigiai atskleisti globalių ir kasdienių problemų santykį. Ši daina taip pat išskirtinė vaizdingumu. Tokiu, kokio niekada nebuvo ir nebus ateityje. Dainos tekstas gimė lengvai ir taikliai, manau tai geras ženklas siekiant mūsų užsibrėžto tikslo“, – sako Aleksandras Makejevas. Dainos aranžuotės autorius „G&G Sindikato“ narys Donatas Juršėnas- Doncevas.

Montažą kūrė kino režisierius Karolis Jankus. Tai – pirmasis šių skirtingų sričių menininkų žingsnis į muzikos ir kino menų sintezę. Dainos vaizdo klipas išsiskiria rekordiniu nuogų žmonių ir karinės technikos kiekiu. Siekiant pigaus populiarumo autoriai svarsto galimybę šiuos faktus registruoti Lietuvos rekordų agentūroje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai