Vasarą Kunigiškėse leidžiantys Ieva ir Rolandas Mackevičiai įsiamžino šeimyninėje fotosesijoje

Ieva ir Rolandas Mackevičiai su sūnumi Motiejumi / Tomo Šimkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-30 09:14
Buvusi grupės „Pipup Girls“ narė Ieva Mackevičienė su vyru, radistu Rolandu Mackevičiumi vasarą kartu su sūnumi Motiejumi leidžia pajūryje – čia gerai nusiteikusi šeima įsiamžino ir spontaniškoje fotosesijoje.
Tomo Šimkaus nuotr.
Tomo Šimkaus nuotr.

Vasarą visa ZIP FM komanda, kurioje dirba ir Rolandas Mackevičius, tradiciškai išsikrausto dirbti į pajūrį. Jau antrus metus kartu su jais vyksta ir I.Mackevičienė su metukų sūnumi Motiejumi.

Po darbų R.Mackevičius stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su žmona ir sūnumi, visi trys jie mėgsta leisti laiką gamtoje, pajūryje. Vienas iš tokių pavakarių prie jūros staiga patapo improvizuota fotosesija.

„Visą vasarą esame prie jūros, Kunigiškėse, todėl nieko specialiai neplanavome. Šalia buvo mūsų draugas fotografas Tomas Šimkus, todėl jis įamžino mūsų laiką kartu“, – sakė Žmonės.lt kalbinta I.Mackevičienė.

Nuotraukose Mackevičiai šypsosi, mėgaujasi viena skito draugija, saule, jūra ir, žinoma, mažojo Motiejaus šėlionėmis.

„Aš jau ketverius metus vasaras leidžiu pajūryje. Anksčiau čia atvykdavom su pinupėm, dabar su lelium kartu su Zip‘o komanda. Manau, net neverta kalbėti apie tai, kad vaikui daug geriau būti pajūryje nei vaikščioti miesto gatvėmis“, – šypteli Ieva.

Tomo Šimkaus nuotr.
Tomo Šimkaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai