Vasarą iš Vilniaus išsikrausčiusi Natalija Bunkė savo namą pajūryje išpuošė gėlėmis

Natalija Bunkė namus Klaipėdoje apsodino gėlėmis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-09 11:13
Vasarą bene visus traukia lėkti į gamtą: prie ežero, jūros, į sodybą ar tiesiog į parką – pasilepinti saule, gamta, tyru oru, ilgai laukta vasara… Dainininkė Natalija Bunkė jau kelerius metus vasaroja ne Vilniuje, o Klaipėdos rajone esančiame name – čia ji noriai pluša užsiimdama uogų ir gėlių sodinimu, o jos sūnus Kristupas mėgaujasi lauko pramogomis.

„Klaipėdoje gyvenu nuo pat vasaros pradžios iki rudens. Kai atsikraustau į namą, visada laukia įprastinės procedūros – susitvarkau aplinką, nusiraviu daržus. Man labai patinka kapstytis daržuose, sodinti gėles“, – patikino Žmonės.lt kalbinta N.Bunkė.

Dainininkė patikino, kad vasara name neprailgsta ir Vilniaus pasiilgti ji nespėja, mat mėgsta gamtą ir netingi užsiimti namo bei aplinkos priežiūros darbais. Gėlių ji pati prisipirko Klaipėdos turguje, o vėliau jas susodino prie namo savo nuožiūra.

„Name gyventi yra išvis nerealu! Aišku, čia priklauso nuo kiekvieno gyvenimo būdo, tačiau žiemą Vilniuje, bute, erdvės man labai trūksta, kartais apima jausmas, kad bute aš tiesiog mirštu“, – juokėsi Natalija.

Atlikėja pasakojo, kad į namą persikraustė ne dėl darbų, mat šį vasaros sezoną pajūryje jų nebus didžioji dauguma. „Šiemet darbiniai reikalai numatyti po visą Lietuvą, tačiau vasarą vis tiek norisi praleisti name, čia visada yra ką veikti, o kai orai geri – išvis šaunu:  atvažiuoja svečių, erdvės daug, smagu“, – patikina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Moteris džiaugėsi, kad sūnus Kristupas name taip pat jaučiasi kur kas geriau, negu bute – netrukus ketverių metų gimtadienį švęsiantis guvus berniukas noriai laksto kieme ir suranda begalę pramogų.

„Name sūnus labai laimingas – čia ir automobiliai elektriniai, ir batutas, ir dviratis, todėl visą dieną po kiemą duodasi. Galų gale, čia yra ir vaismedžių, uogų – jis jas noriai valgo: braškes, šilauoges, jau randa žemuogių“,  – džiaugėsi N.Bunkė.

Gal sūnus panašus į mamą ir noriai imasi sodinimo darbų? „Ne, jis tik viską nuraško“, – juokėsi pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai