Valentino dieną Radžiui suėjo 28-eri: „Meilės diena suteikia daugiau šventiškos nuotaikos“

Radžis Aleksandrovičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-14 10:46
Valentino dieną dainininkas Radžis Aleksandrovičius švenčia savo gimtadienį. Šįmet jam suėjo 28-eri. Tiesa, jokios puotos atlikėjas kelti nežada – gal kai sukaktis bus solidesnė.

„Mano planas paprastas – per gimtadienį dirbsiu, laukia koncertai. Nešvęsiu. Ir šiaip gimtadienių nelabai švenčiu, o ir nebus kada. Nėra man dar tiek metų, kad labai reikėtų švęsti. Gal kai sukaktis bus didesnė, brandesnė ir gražesnė, paminėsiu, o dabar – tik 28-eri. Reikia dirbti, dirbti ir dirbti, o paskui švęsti“, – Žmonės.lt sakė Radžis.

Prisiminęs ankstesnius gimtadienius jis tikino, kad pompastikos per šią šventę nebūdavo niekad, bet pas globėją tortą pjaudavo. „Aišku, ir šiandien žmonės mane sveikins, nepamirš. Bet pats to neakcentuoju. Juk visi turime savo gimtadienius“, – svarsto jis.

Radžiui visai neapmaudu, kad gimė per kitą šventę – Valentino dieną. Priešingai, tai tik kelia džiaugsmą. „Džiaugiuosi, kad gimiau tokią dieną. Tai – meilės diena, dar viena šventė. Man tai netrukdo. Priešingai, prideda šventiškos nuotaikos: visi aplink laimingi, mylintys... Išeini į gatvę ir gražu“, – šypsosi jis. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas apie dovanas tikina, kad šios jam – nereikalingos: „Didžiausia dovana man – turėti artimus žmones, globėją. Nuoširdžiai sakau, dovanų man nebereikia. Nereikia to šlamšto, tik artimų žmonių ir kasdien padėkoti, kad juos matau – juk daug važinėju, nežinia, kas kada gali nutikti.“

Ar skaičiuoja Radžis bėgančius metus? „Negalvoju apie tai. Gal dar neatėjo laikas, kad susimąstyčiau, kiek daug man metų. Bet esu pasvarstęs – o, už poros metų man jau bus 30...“ – atskleidė.

Paklaustas, ko palinkėtų sau gimtadienio proga, Radžis ilgai negalvoja: „Noriu palinkėti sau sveikatos ir kad žmonės eitų į mano koncertus. Noriu, kad manyje nepritrūktų originalumo, naujų dainų, kad nenutrūktų darbas. Jis man svarbiausias.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai