Vaido Baumilos koncerte Vilniuje – populiariausios dainos ir gerbėjų minia

Vaidas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-29 22:20
Trečiadienio vakarą Vilniaus „Vasaros terasoje“ susirinkusiems miestiečiams koncertavo dainininkas Vaidas Baumila. Gerbėjams jis pristatė turo „Ką sugebame geriausiai“ programą. Išgirsti Vaido dainas panoro minia gerbėjų.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Norinčių pasiklausyti V.Baumilos dainų netrūko – eilė į koncertą nusidriekė dar likus bene valandai iki renginio pradžios.

Vaido gerbėjai pasirodė esantys ir garsūs žmonės: koncerte linksminosi Vaido brolis Donatas Baumila su žmona Daine, dainininkės Baiba Skurstene-Serdiukė ir Monika Linkytė, choreografas Šarūnas Kirdeikis, atlikėja Justė Starinskaitė ir kiti.

V.Baumilos koncerto nepraleido ir gera atlikėjo bičiulė, aktorė Karina Stungytė. Vakarą ji leido kartu su mylimuoju islandu Aronu Sigurdssonu.

Į „Vasaros terasos“ sceną V.Baumila lipo po Rūtos Žibaitytės pasirodymo. Per atostogas Kipre dešinės rankos nykštį susilaužęs atlikėjas scenoje pasirodė be anksčiau ranką juosusio tvarščio. Publikai Vaidas sakė nusprendęs nepaisyti gydytojų nurodymo – gipsą nusiėmė prieš šou.

Nuo pat koncerto pradžios V.Baumila lengvai užbūrė susirinkusią publiką – scenoje atrodė aktyvus, energingas, puikiai nusiteikęs.

Gerbėjams atliko ne tik dainas iš naujausio savo albumo „Iš Naujo“, bet ir senus, tačiau publikos mėgstamus hitus – „Myliu“, „Music is my soul“ ir kitus. Perdainavo ir, rodos, kiekvienam puikiai pažįstamas užsienio atlikėjų dainas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Didelio gerbėjų įvertinimo sulaukė nauja Vaido dainą „Ką sugebame geriausiai“, per trumpą laiką tapusi tikru vasaros hitu.

Kad koncertas būtų įvairesnis ir dar smagesnis, pasirodymo viduryje atlikėjas nusprendė užmegzti dar betarpiškesnį ryšį su publika: stojo prie terasos viduryje pastatyto mikrofoto, atsidūrė minios apsuptyje.

Gerbėjams taip atliko lyrišką dainą „Tiktai tu“, kurią sudainuoti padėjo bičiulė Akmėja Brūzgė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai