Vaidas Baumila išsiskyrė su mylimąja Indre Aleksynaite: „Kažkaip pasibaigė...“

Vaidas Baumila ir Indrė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-02 11:49
Vaidas Baumila prisipažino išsiskyręs su širdies drauge Indre Aleksynaite.

Šio sekmadienio LNK laida „Bus visko“ atvers duris į Vaido Baumilos širdį bei papasakos tai, kas vyksta jo asmeniniame gyvenime.

Daugelį metų  buvo nieko negirdėti apie Vaido meilės reikalus. Dėl to nuolat pasigirsdavo įvairiausių gandų – nuo įtarinėjimų biseksualumu iki Kazanovos etiketę užsidirbusio ir rimtų santykių negalinčio sukurti vyro įvaizdžio. Pagaliau prieš keletą mėnesių visai Lietuvai buvo pristatyta mergina.

Tačiau Gintarės Gurevičiūtės, Simonos Albavičiūtės ir Vaido Baumilos pokalbis laidos metu apie Vaido meilę pakrypo netikėta linkme.

„Kažkaip pasibaigė.  Prasidėjo... ir pasibaigė...“, – apie nutrūkusius santykius prisipažino Vaidas.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

Kam reikėjo paviešinti asmeninio gyvenimo detales? Ar tai bandymas išlaikyti populiarumą, noras pabėgti nuo sklandančių gandų apie netradicinę orientaciją, o gal tiesiog būdas parodyti artimam žmogui, kad jis tau svarbus?

„Kai tau atrodo, kad žmogus tikrai patinka, kad dedi viltis, kai tau norisi ir tam žmogui parodyti, kad jis tau rūpi... Todėl  viešas pasirodymas iš mano pusės yra pareiškimas: aš noriu, kad visi žinotų ir visi atsiknistų, kurie galvoja, kad aš galbūt nerimtai į tave žiūriu“, – apie paviešintus santykius kalbėjo Vaidas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaidą Baumilą raudonuoju kilimu lydėjo širdies draugė Indrė Aleksynaitė

Jaunasis atlikėjas puikiai supranta, kad jo profesija nesukelia pasitikėjimo kuriant naujus santykius ir pripažįsta, kad dažnai tai net tampa kliūtimi.

„Manimi patikėti kaip žmogumi merginai turėtų būti sunku. Jis važinėja į koncertus, aplink jį daug dėmesio, merginų ir panašiai. Kaip čia su juo bus, aš nežinau....  Bet čia man taip atrodo, gal aš per daug save sureikšminu“, – sakė Vaidas.

Dainininkas dažnai viešai pasisako už homoseksualų teises, tačiau gandų apie savo netradicinę orientaciją nesureikšmina. 

„Apie mane buvo įvairiausių gandų. Kad mano tėvai labai turtingi. Kad mane kažkas kiša į šou verslą. Galbūt gėjai mano draugai mane kiša į viešumą. Galbūt miegu su kokia nors žymia prodiusere? Arba prodiuseriu?“, – juokėsi Vaidas.

Pirmą kartą visiškai atvirai apie meilę, karjerą ir žvėrišką konkurenciją šou versle – šį sekmadienį 16 val. laidoje „Bus visko“.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai