Vaidai Skaisgirei filmuojantis kino filme teko bučiuotis su svetimu vyru

Vaida Skaisgirė ir Rytis Valiūnas / Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-09 12:42
Penktadienio rytą aktoriai traukė į Vilniaus centrę esančią kavinę. Joje įvyko nuotaikingos, lapkričio 13 dieną kino teatruose pasirodysiančios komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmavimo užkulisių parodos atidarymas.

Rudenišką rytą prodiuserių kompanija „Singing fish“ išgerti kavos puodelio ir pamatyti jauno fotografo Tautvydo Tarasevičiaus užfiksuotų išskirtinių kadrų sukvietė ne tik prie filmo dirbusią kūrybinę komandą, aktorius, bet ir kitus žinomus šalies žmones. 

„Filmavimai vyko mielame Rudnios kaimelyje. Tad mes vienam mėnesiui – tiek vyko filmo filmavimo darbai – buvome priversti miesto šurmulį iškeisti į visai kitokią ir mums naują būtį. Filmuojant filmą man teko du vaidmenys – aktoriaus ir prodiuserio. Todėl, nieko keisto, kad vienu metu mane apėmė dualūs jausmai. Aš ir juokiausi, ir verkiau vienu metu“, – sakė filmo prodiuseris ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Mindaugas Papinigis.

Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.

Filmo užkulisių parodos pamatyti atvyko ne vienas gerai žinomas aktorius: Vaidotas Martinaitis, Mindaugas Papinigis, Jonas Braškys, Larisa Kalpokaite, Toma Vaškevičiūtė, Evita Malaškevičiūtė, Eglė Jackaitė. Taip pat ir kiti žinomi šalies žmonės: Vaida Skaisgirė, Daiva Tamošiūnaitė. 

Parodos pristatymo vinimi tapo ne tik pačios parodos nuotraukos, bet ir netikėtai atskleistas pikantiškas faktas. „Didžiojo magijos šou“ projekto vedėjai Vaidai Skaisgirei, filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ atliekančiai žaismingą sargo dukters vaidmenį, teko bučiuotis su scenos partneriu Ryčiu Valiūnu. 

Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.

„Kad nėra jam ko pavydėti. Su Ryčiu vaidiname modernių laikų nesugadintus kaimo paauglius, tad ir mūsų bučiniai – labai vaikiški ir tyri“, – paklausta ar vyras nesupavydėjo sakė V.Skaisgirė. 

„Kunigo naudą velniai gaudo“ kūrybinė komanda ištisą mėnesį plušo filmavimo aikštelėje, esančioje Varėnos miškų apsupty. Filmavimo kasdienybę ėmęsis įamžinti jaunas ir perspektyvus fotografas T.Tarasevičius prisipažino, kad tai pirmoji jo paroda. 

„Mano šeimoje, visi vyrai nepaleido fotoaparato iš rankų – senelis, tėvas, brolis. Pirmąją nuotrauką, prisimenu, padariau 16-os metų su močiutės man dovanotu senelio zenitu. Tada nufotografavau savo šunį, o dabar prabėgus septyneriems metams, štai pristatoma mano pirmoji paroda“, – džiaugėsi Tautvydas.

Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr.

Kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ užkulisių parodą iki pat filmo premjeros bus galima aplankyti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje „Vero Cafe“ kavinių tinklo kavinėse.

Lapkričio 13-ąją pasirodysiančio filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi. Bet visų svarbiausia šiame filme galėsite įsitikinti, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar gyvename 2015-ais ar 1903-aisiasi metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai