Vaida Venckutė: „Neišeina jų vadinti seneliais, nes juk širdis tai ta pati“

Vaida Venckutė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-07 17:22
Prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ prisijungė ir Vaida Venckutė.

Socialiniame tinkle paviešinusi savo nuotrauką su akcijos marškinėliais „Tu irgi būsi senas“ Vaida Venckutė parašė:

„Senatvė yra labai vieniša. Tai, dažnu atveju, sakome, jog priklauso nuo to, kaip mes gyvename savus gyvenimus, juos sukuriame. Tačiau ir aplinkybės dėliojasi...

Mums jauniems susidėlioja, kad „ką čia neturime nieko net sau“, kur jau dar savo gyvastį ir laiką, kurio niekaip nėra, daugiau skirsiu. O jo, to laiko, iš tiesų juk yra, tik „pakrapštyti“ ir logiškiau pasidėlioti galime.

Buvo ir man taip. Dabar tik daug žvakelių kapuose žybsi.

Jeigu kiekvienas skirtumėme nors kiek daugiau savęs saviesiems, tas vienišumas pavirstų į įdomų ir jaukų brandžiausią laikotarpį mūsų šaknų kūrėjams, tiems, kurie nieko nesitikėdami, kokie mes užaugsime, buvo su mumis nuo kūdikystės, žybsėjo mums viskuo, ką turi. Laiku taip pat.

Ir neišeina pavadinti jų „seneliais“, nes, kaip močiutė mano sakė – širdis tai ta pati, tik va nelygumus paprosyti reikėtų.

Paremkime kiek kas galime likimo nuskriaustus vienišus senelius paskambindami: 1417-1,45 €, 1418-2,90€. www.maltieciusriuba.lt“

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

•    1417 – 1,45 Eur
•    1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai