Vaida Skaisgirė: „Tam, kad būtum išgirsta, negali plaukti paviršiumi“

Vaida Skaisgirė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-14 11:53
Vienos didžiausių Lietuvoje prodiuserių agentūros komunikacijos vadovė, televizijos scenarijų autorė, nuosavo verslo savininkė, o pastaruoju metu ir televizijos projekto vedėja – pasiekimų sąrašas gana įspūdingas. Tačiau Vaida Skaisgirė (24) jau seniai nesuka galvos dėl visiems žinomo fakto, kad karjerą, anot žiniasklaidos šūkalojimų, ji padarė per lovą.

Šioje vietoje jai labiausiai praverčia viešųjų ryšių patirtis: neneigti, nesiginčyti, nesivelti į diskusijas. Tačiau ir vyro įtakos Vaida neneigia.

„Jei sąžiningai – kelias tikrai būtų buvęs ilgesnis... Labai lengva moteris užmauti ant vieno kurpalio: jei jau vyresnis pasiturintis vyras, tai mergina šalia jo – būtinai blondinė, kvaila, nieko neveikia...“

Aktyvi moteris nebijo kraštutinumų, drąsiai sako savo nuomonę ir viešojoje erdvėje.

„Kai noriu, sakau, ir dar sakysiu. Nematau tikslo ko nors slėpti ar apsimetinėti. Aišku, diplomatija – naudingas dalykas, bet šiais laikais tam, kad būtum išgirstas, negali plaukti paviršiumi. Manau, savo nuomonę reikia turėti ir nereikia bijoti jos reikšti, kartu – nebijoti ir atsako į ją“, – įsitikinusi.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai