Uždarame komedijos „Patriotai“ vakarėlyje dalyvavo ir retai viešumoje matoma Rimantė Valiukaitė

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-27 10:17
Likus vos kelioms dienoms iki naujos lietuviškos komedijos „Patriotai“ premjeros kino teatruose, vakar Vilniuje vyko išankstinė filmo premjera į kurią susirinko gausus būrys pačių žymiausių šalies aktorių ir garsenybių.

Po iškilmingos premjeros filmą kūrusi prodiuserių kompanija „Singing Fish“ visus sukvietė į Vilniuje įsikūrusią vyninę „Wine box“. Čia iki pat išnaktų netrūko juoko, pokalbių ir šokių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Patriotai“ premjeros svečiams nutiestas raudonas kilimas

Uždaro vakarėlio nepraleido ir retai kartu viešumoje pasirodantys Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas. Prieš dvejus metus susituokę aktoriai naujoje komedijoje vaidina sutuoktinių porą.  

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Vakarėlyje dalyvavo Eglė Jackaitė, Vaida Skaisgirė, Rolandas Skaisgirys, Marius Čižauskas, režisierius Alvydas Šlepikas, Gediminas Juodeika, Audrius Siaurusevičius, Mykolas Vildžiūnas su žmona Oneida Kunsunga, Justina Ragauskaitė, Sigitas Račkys, Daiva Rudokaitė, Andrius Paulavičius bei visa filmo kūrybinė komanda.

Filmo „Patriotai“ scenarijų kūrė dramaturgas, scenaristas ir „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas Mindaugas Nastaravičius. Kartu duetu jau prie antrojo filmo iš eilės dirbo režisierius Alvydas Šlepikas ir prodiuseris Mindaugas Papinigis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arūnas Sakalauskas apie bučinį su Giedriumi Savicku „Patriotuose“: „Truputį per daug užlaikėm“

Šioje komedijoje vaidmenis kūrė garsiausias šalies aktorių elitas: Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Giedrius Savickas, Nerijus Gadliauskas, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė ir kiti.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedija „Patriotai“ – visuose šalies kino teatruose jau nuo sausio 29 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai