Už vairavimą išgėrus vairuotojo pažymėjimo netekęs Deividas Meškauskas sulaukė teismo malonės

Deividas Meškauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 14:56
Šokėjas Deividas Meškauskas vėl gali džiaugtis teise vairuoti automobilį – praėjusių metų liepą teismo sprendimu jis buvo nubaustas už tai, kad neblaivus vairavo automobilį: jam buvo paskirta 1000 litų piniginė bauda ir dvylikai mėnesių atimta teisė vairuoti. Vis dėlto, bausmė jam buvo sušvelninta ir Deividą jau galima pamatyti riedant kelyje.

Anykščių rajono apylinkės teismas nusprendė, kad iš Anykščių kilęs D.Meškauskas vėl gali vairuoti – 12 mėnesių terminą teismas sutrumpino iki dešimties su puse, rašo anyksta.lt.

Teismo sprendimas sutrumpinti bausmės laiką argumentuojamas tuo, kad šokėjas turi daug darbinių įsipareigojimų, kuriuos be automobilio sunku vykdyti, be to, buvo atestuotas pagal privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

Nors Anykščių rajono policijos komisariatas nesutiko, kad bausmė šokėjui būtų sušvelninta –  mat jis anksčiau yra baustas už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus – tačiau teismas nusprendė, kad D.Meškauskui dešimties mėnesių terminas be teisių yra „pakankamas įvertinti savo elgesį ir nedaryti naujų KET pažeidimų, o tolesnis nuobaudos taikymas neadekvačiai apribotų jo paties veiksmus ir turtinę padėtį“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai