Už 18 mln. eurų parduodama ekstravagantiška Davidui Bowie priklausiusi vila Karibuose

Autorius: Mantė Mažonė
Publikuota: 2016-01-27 19:30
Parduodama muzikos chameleonu vadinamam dainininkui Davidui Bowie priklausiusi vila Karibuose, išsiskirianti itin ekstravagantišku interjeru.

Šią įspūdingą ir unikalią vilą, esančią Miustiko saloje, sukūrė švedų architektas Arne Hasselqvistas pagal Davido Bowie užsakymą 1989-aisiais. Kartą pats dainininkas apie šią vilą yra sakęs, kad joje taip ramu, kad net neina dirbti.

„Šie namai yra tokia rami vieta, kad aš neturiu absoliučiai jokios motyvacijos kurti muziką, kai esu čia“, – žurnalui „Architectural Digest“ yra sakęs jis.

Vėliau Davidas Bowie šią vilą už 3,5 mln. svarų sterlingų pardavė garsiam britų leidėjui ir poetui Felixui Dennisui, o po jo mirties 2014-aisiais vila vėl pasiekė rinką – ji šiuo metu parduodama už 14 mln. svarų sterlingų (18,4 mln. eurų).

Nors penkių miegamųjų vilai jau beveik 30 metų, ji vis dar yra išlaikiusi tą pačią prabangą ir ekstravagantišką interjerą, kurio pageidavo Davidas Bowie kurdamas šiuos namus.

Žmonės.lt kviečia apžiūrėti unikalią ir ekstravagantišką vilą, sukurtą pagal Davido Bowie užsakymą:

Karibuose esanti Miustiko sala labai populiari tarp privatumą vertinančių garsenybių – šioje saloje tėra apie 80 namų ir joje galima mėgautis itin ramiu poilsiu be jokių paparacų ar smalsuolių. Savaitės poilsis vienoje iš salos vilų kainuoja apie 75 tūkst. JAV dolerių, čia mėgsta atostogauti princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Catherine, Mickas Jaggeris, Tommy Hilfigeris, Bryanas Adamsas, Elizabeth Hurley, Hugh Grantas, Paulas McCartney ir kt.

Žmonės.lt primena, kad muzikos legenda Davidas Bowie mirė sausio 10 dieną savo namuose – dainininką pasiglemžė vėžys praėjus dviem dienoms nuo jo 69-ojo gimtadienio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai