Unikalios meno erdvės „Miške“ atidarymas sudomino jaunavedžius Mykolą ir Oneidą Vildžiūnus

Mykolas Vildžiūnas ir Oneida Kunsunga / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-21 20:36
Pirmadienio vakarą Vilniuje duris atvėrė nauja meno erdvė „Miške“ – atidarymo vakarėlyje dalyvavo būrys pramogų ir meno pasaulio atstovų.

Pasiklausyti atidarymo proga skambėjusio dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto atvyko ir neseniai susituokusi menininkų pora – režisierius Mykolas Vildžiūnas ir jo žmona aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė.

Jaunavedžiai buvo puikiai nusiteikę, negailėjo vienas kitam šypsenų, apkabinimų ir dėmesio. Akivaizdu, kad prieš kiek daugiau nei mėnesį susituokusi pora vis dar gyvena medaus mėnesio nuotaikomis.

M.Villdžiūnas ir O.Kunsunga susituokė pačioje vasaros pabaigoje Vilniaus rotušėje.

Žmonės.lt primena, kad M.Vildžiūnas ir O.Kunsunga romantiškus santykius puoselėti pradėjo 2013-ųjų vasarą.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Unikali erdvė renginiams

Prie Vilniaus sporto rūmų įsikūrusią unikalią meno ir koncertų erdvę „Miške“ sukūrė landšafto dizainerė Renata Mikailionytė. Daugiau nei 260 kvadratinių metrų plote R.Mikailionytė sukūrė Kuršių Nerijos gamtos įkvėptą mistišką ir energetiškai įkrautą vietą, kuri vilniečius ir miesto svečius rugsėjo 21 – spalio 18 dienomis masins kultūriniais renginiais, koncertais ir parodomis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Norėdama erdvę mistifikuoti, landšafto dizainerė ją apželdino beržais, pušimis, kadagiais ir šermukšniais, taip pat naudojo įvairius augalus. Gamtovaizdį paįvairino kanapinio kemero augalais, kurie aplinkai suteikia mistikos.

R. Mikailionytė neslepia, kad šis projektas kainavo daug fizinių jėgų, tačiau dirbti su tokiais projektais jai visada yra labai įdomu. „Labai džiaugiuosi, kad atsiranda organizatorių, kurie miestui suteikia įvairovės ir naujų spalvų“, – sakė ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai