Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko 10-metė dukra bandė laimę muzikiniame šou „The Voice“

Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko dukra Sofija muzikiniame šou „The Voice“ / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-11 14:38
Ukrainos premjero Arsenijaus Jaceniuko 10-metė dukra Sofija savo svajonės tapti dainininke siekia vaikams skirtoje muzikinio šou „The Voice“ laidoje.

Deja, per akląją apklausą politiko dukrai, kuri atliko grupės „Boney M“ hitą „Sunny“, pritrūko sėkmės ir ji nepateko į kitą etapą, tačiau sužinoję, kas jiems dainavo, žado neteko tiek komisijos nariai, tiek žiūrovai.

Kadras iš vaizdo įrašo
Kadras iš vaizdo įrašo

Kai komisijos nariai atsisuko pažiūrėti į jiems dainavusią mergaitę, iš karto jos nepažino. Kas ji tokia, visi suprato, tik kai ji prisistatė esanti Sofija Jaceniuk ir pasakė, kad jos tėčio vardas yra Arsenijus. Viena iš teisėjų, Ukrainos popžvaigždė Tina Karol juokais paklausė: „Bet jis juk ne Arsenijus Jaceniukas, ar ne?“. „Taip, tai jis“, – ramiai atsakė mergaitė, o teisėjai liko apstulbę.

Nepraleidę Sofijos į kitą etapą, teisėjai jai pasakė, kad ji turi retą ir neįprastą balsą, bet jai reikia dar šiek tiek užaugti ir išmokti jį geriau valdyti.

„Viskas sąžininga. Kitą kartą ji sudainuos daug geriau“, – sakė filmavime dalyvavęs Ukrainos ministras pirmininkas, užkulisiuose su žmona stebėjęs dukters pasirodymą. Guosdamas Sofiją jis švelniai ją apkabino, kai mergaitė nuo scenos nulipo su ašaromis akyse.

Arsenijus Jaceniukas su žmona turi dar vieną vyresnę dukrą, o kaip laidoje pasakojo Sofija, visi jos šeimoje mėgsta dainuoti. Mergaitė net išdavė, kad jos tėtis mėgsta dainuoti italų tenoro Andrea Bocelli dainas.

Kadras iš vaizdo įrašo
Kadras iš vaizdo įrašo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai