Ugnius Kiguolis: „Tai kuo trukdė tos skulptūros? Dabar reiktų dirbtinius bananus pastatyti“

Ugnius Kiguolis / „Šachmatinės“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-20 13:42
Pastarosiomis dienomis žiniasklaida ir socialiniai tinklai tiesiog mirga nuo straipsnių ir diskusijų apie Vilniaus Žaliojo tilto skulptūrų nuėmimą. Nors dauguma žmonių sutaria, kad surūdijusias sovietmečio skulptūras reikia nuimti, yra ir tokių, kurie norėtų jas ir toliau matyti pačiame Vilniaus centre. Verslininkas Ugnius Kiguolis – vienas iš tokių.

„Tai kuo trukdė tos skulptūros? (šypsena) Kuo ta sovietinė propaganda pasireiškė? Gal ten mitingai kokie būdavo, ar rusai suvažiuodavo gėlių padėti? Dabar miestas tapo gražesnis, žiemą reiktų dirbtinius bananus pastatyti. Juk gražu. Kol kas meras puikiai pateisina sovietinį posakį: „Lomat, ne strojit“ (Griauti, o ne statyti, – liet.) Tikėsimės, kad tai prasta, populistinė darbo pradžia“, – socialiniame tinkle pasisakė U.Kiguolis.

Žaliojo tilto skulptūrų nukėlimas pradėtas naktį iš sekmadienio į pirmadienį: po vidurnakčio nukelta pirmoji, kareivių skulptūra.

Darbai turėtų trukti kelias dienas: pirmiausia ketinama sudėti skulptūras į rėmus, kurie jas prilaikys ir tik tada kelti  – tokiu būdu tikimasi apsisaugoti nuo jų subyrėjimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Istorinis metas: pradedamos nukelti sovietinės Žaliojo tilto skulptūros

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai