Trečio vaiko besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė gimtadienio proga sau linki daugiau miego valandų

Rūta Ščiogolevaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-25 09:09
Birželio 25-ąją dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei sueina 34-eri. Gimtadienių ji sako niekuomet nesureikšminanti, tačiau kasmet jų labai laukianti. Ne išimtis ir šie metai.

„Man patinka gimtadieniai. Jaučiu, kad tai yra mano diena. Esu linksmai nusiteikusi ir man visuomet būna gera nuotaika“, – Žmonės.lt kalbėjo Rūta.

Dainininkę jau spėjo pasveikinti artimiausi šeimos nariai, vyras Rolandas Damijonaitis, nuo pat ankstyvo ryto jai linkėjimus siunčia draugai, kolegos, gražių žodžių ji sulaukė ir iš savo gerbėjų. Paminėti gražią šventę Rūta žada šeimos ir geriausių bičiulių rate.

Be to, šią gimtadienio dieną Rūta gyvena motinystės džiaugsmais ir rūpesčiais. Ji jau augina septynerių sūnų Adomą ir dešimties mėnesių dukrą Anabelę, o rudenį turėtų susilaukti trečiosios atžalos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūta Ščiogolevaitė laukiasi trečios atžalos

Kol kas ji sako dar nežinanti būsimo vaikelio lyties, dar spėlioja ir gydytojai. „Jaučiuosi normaliai, tačiau suvokiu, kad teks auginti ne vieną leliuką, o du. Vaikus auginame patys, niekas vietoje mūsų to nedaro. Todėl sau gimtadienio proga linkiu kuo daugiau miego valandų“, – linksmai kalbėjo R.Ščiogolevaitė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Pasak jos, motinystė padėjo tapti ramesnei, brandesnei. „Kiekvienais metais mano gyvenime buvo labai daug veiksmo. Kartais atrodo, kad daugelis dalykų vyko labai seniai. Kad iki Anabelės gimimo viskas buvo lyg praeitam gyvenime“, – mintimis dalijosi Rūta.

Šiuo metu ji turi daugiau laiko sau – darbai televizijoje prasidės rudenį, tuomet ji ketina nusifilmuoti „Lietuvos balso“ laidose. Gimus vaikeliui dainininkė taip pat neketina sėdėti sudėjusi rankų ir jau netrukus planuoja grįžti į televiziją.

„Tiesioginė transliacija prasidės tik gruodžio mėnesį, tad jau turėčiau būti pasiruošusi“, – Žmonės.lt sakė Rūta.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai