Tenerifėje žiemojanti Skaistė Steikūnaitė: „Nelabai noriu grįžti į Lietuvą"

Skaistė Steikūnaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 15:02
Vasariškas oras, skanus maistas, vandenyno dvelksmas ir smagi kompanija. Ko daugiau reikia tobuloms atostogoms? Žiemišką lietuvišką sausį į šiltus kraštus porai savaičių iškeisti nusprendė ir Skaistė Steikūnaitė. Kartu su dukra Patricija ji susikrovė lagaminus ir porai savaičių išskrido pailsėti į saulėtą Ispanijos salą.

„Tenerifė – tobula vieta atostogoms. Kaip sakau, čia „senatvės rojus“. Visi aplink optimistiškai nusiteikę, žmonės linksmi, laimingi – priešingai nei Lietuvoje“, – Žmonės.lt sakė S.Steikūnaitė.

Į Tenerifę ji atvyko daugiau nei prieš savaitę ir čia žada praleisti dar tiek pat laiko. Pirmą kartą saloje viešinti atlikėja apsistojo pas čia gyvenančią bičiulę ir jos šeimą. „Mūsų čia nemažai: daug draugų, daug vaikų. Nieko nėra nuostabiau, nei turėti asmeninį gidą, draugė viską aprodo, papasakoja įdomių dalykų. Ir atostogos turtingesnės“, – kalbėjo pašnekovė.

Skaistės Steikūnaitės nuotr.
Skaistės Steikūnaitės nuotr.

Pasak S.Steikūnaitės, nuskristi į kitą šalį ir sėdėti viešbutyje – nuobodu, todėl ji stengiasi kuo daugiau pakeliauti, aplankyti turistų mėgstamų objektų, pasigrožėti atokesniais gamtos kampeliais.

„Dar anaiptol neaplankėme visko, ką norėtume pamatyti. Bet artimiausią savaitę skirsim pramogoms. Čia ilsėtis su vaikais yra tiesiog tobula vieta. Todėl veiklą deriname pagal mažuosius: zoologijos sodas, Loro parkas, delfinai, orkos, pingvinai – jiems visa tai labai įdomu“, – sakė S.Steikūnaitė.

Skaistės Steikūnaitės nuotr.
Skaistės Steikūnaitės nuotr.
Skaistės Steikūnaitės nuotr.
Skaistės Steikūnaitės nuotr.

Tačiau nenuobodžiauja ir ji pati. Drauge su bičiulėmis ji sako tiesiog smagiai leidžianti laiką gamtos apsuptyje. „Neturėjome tikslo aplankyti kuo daugiau vakarėlių. Tuomet būtume vykę į kitą kurortą. O dabar... keliaujame, važinėjame po apylinkes – tobulas poilsis“, – pasakojo ji.

Tenerifę jau spėjo pamėgti nemažai lietuvių. Šis kraštas daugeliui garsenybių tapo ne tik populiariu atostogų maršrutu, bet ir antraisiais namais.

Skaistės Steikūnaitės nuotr.
Skaistės Steikūnaitės nuotr.

Gal ir S.Steikūnaitė svarsto apie galimybę persikraustyti čia? „Atvirai pasakius, nelabai noriu grįžti į Lietuvą. Nors ar čia norėčiau gyventi, irgi nesu tikra. Nors sąlygos čia tikrai geros, ką duoda vien klimatas! Niekada negali žinoti, kur tave nuneš vėjai, gal kada ir teks pakelti sparnus“, – svarstė moteris.

Daugiau atostogų akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai