Teismas nutraukė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės santuoką

Daina Gudzinevičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 14:46
Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė (49) išsiskyrė su septyneriais metais jaunesniu sutuoktiniu Tadu Griniuku. Apie tai, kad pora nutarė sukti skirtingais keliais pirmasis antradienį pranešė portalas Žmonės.lt. D.Gudzinevičiūtė ir T.Griniukas santuokoje pragyveno daugiau nei 20 metų.

Sutuoktinių prašymas nutraukti santuoką bendru sutarimu Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė dar balandžio 7-ąją.

Trečiadienio rytą, balandžio 22-ąją, teismas sutuoktinius oficiliai išskyrė. „Prašymas nutraukti santuoką abipusiu sutarimu buvo patenkintas“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė.

Sutuoktiniai į teismo posėdį kviečiami nebuvo: jis trečiadienį išnagrinėtas rašytine tvarka, dalyvaujant jiems atstovaujančiai advokatei Inai Navickienei. D.Gudzinevičiūtė ir T.Griniukas teismo sprendimą dar gali skųsti per 30 dienų.

Antradienį telefonu susisiekus su D.Gudzinevičiūte ji komentuoti skyrybų klausimo nenorėjo. „Jokių komentarų šia tema nebus“, – Žmonės.lt sakė LTOK prezidentė.

Tadeušas Griniukas – kulkinio šaudymo sporto meistras, prieš kelis metus į pensiją pasitraukęs Vilniaus policijos patrulių rinktinės pareigūnas.

Anksčiau interviu spaudoje Daina atviravo, jiedu su vyru gyvena laisvai, draugiškai, vienas prie kito labai neprisirišę. 

D.Gudzinevičiūtė yra 2000 m. Sidnėjaus vasaros olimpiados šaudymo į skriejančius taikinius čempionė, o nuo 2012-ųjų – LTOK prezidentė.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai