Teismas nutraukė aktorės Gabijos Ryškuvienės ir Lino Ryškaus santuoką

Linas Ryškus ir Gabija Ryškuvienė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-13 15:06
Prieš maždaug penkerius metus skirtingais keliais pasukę aktorė Gabija Ryškuvienė (43) ir jos vyras, „Lietuvos ryto“ televizijos direktorius Linas Ryškus (44) kreipėsi į teismą prašydami oficialiai nutraukti santuoką, praneša Žmonės.lt.

Pora į Vilniaus miesto apylinkės teismą kreipėsi prašydami nutraukti santuoką abipusiu sutarimu – prašymas teismą pasiekė balandžio 17 dieną.

Ketvirtadienį teisėjas Vladimiras Berezovskis patenkino Ryškų prašymą ir jų santuoką nutraukė. G.Ryškuvienė ir L.Ryškus šį sprendimą gali apskųsti per 30 dienų.

Žmonės.lt primena, kad G.Ryškuvienė ir L.Ryškus skirtingais keliais pasuko prieš maždaug penkerius metus – tuomet į viešumą netrukus iškilo nauja intriga: šalia Lino buvo pastebėta aktorė Edita Užaitė (34). Apie tarp judviejų įsiplieskusius romantiškus jausmus tada jau buvo kalbėta kurį laiką, tačiau pora iš pradžių tai neigė.

Vėliau L.Ryškus ir E.Užaitė nebeslėpė savo santykių, o po kurio laiko susilaukė dukters. Kiek anksčiau E.Užaitė paklausta apie vestuves teigė, kad jie su Linu ir dukra – ir taip šeima, todėl vestuvių artimiausiuose planuose nėra.

Vis dėlto akivaizdu, kad jeigu pora persigalvotų – kliūčių tam greitai nebeliks, nes G.Ryškuvienė ir L.Ryškus netrukus bus oficialiai išskirti.

G.Ryškuvienė ir L.Ryškus turi dukrą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai