Teismas išskyrė krepšininką Vilmantą Dilį ir jo žmoną Guostę: vyras pripažino kaltę

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-06 11:55
Penktadienį Kauno apylinkės teisme padėtas galutinis taškas krepšininko Vilmanto Dilio (27) ir buvusios „Kitokių“ atlikėjos Guostės Dilienės (26) skyrybų byloje: sutuoktiniai išskirti.

Dilių prašymas anuliuoti santuoką teismą pasiekė dar pernai balandį. Pasiruošimas bylos nagrinėjimui truko keletą mėnesių, o spalį vykusiame teismo posėdyje nuspręsta sutuoktiniams duoti trijų mėnesių terminą susitaikymui.

Vis dėlto susitaikyti ir išsaugoti šeimos jiems nepavyko: penktadienį teismas išskyrė porą. Žmonės.lt kalbinta G.Dilienė patvirtino, kad jiedu galutinai pasuko skirtingais keliais. Kauno apylinkės teismas priėmė spredimą išskirti Dilius dėl sutuoktinio kaltės.

Jaučiuosi rami, noriu kuo greičiau pamiršti šias skyrybas ir palikti viską praeityje.

„Išsiskyrėme taikiai, Vilmantas sąžiningai pripažino savo kaltę. Jaučiuosi rami, noriu kuo greičiau pamiršti šias skyrybas ir palikti viską praeityje“, – Žmonės.lt sakė G.Dilienė.

Buvusi „Kitokių“ atlikėja patikino, kad V.Dilys po skyrybų galės matytis ir rūpintis vaiku, jiedu abu stengsis, kad sūnus dėl to nenukentėtų ir būtų apsuptas abiejų tėvų meile.

„Sūnui mes visada liksime mama ir tėtis, tad bendravimas išliks. Tikrai leidžiu ir nedraudžiu jiems matytis, nėra net tokių minčių, kad galėtų būti kitaip“, – patikino Guostė.

Šeimą ištiko krizė

Diliai susituokė 2012 metų sausį. Po pusantrų metų – 2013 metų rudenį – pasklidus žiniai, kad griūva Dilių santuoka, Guostė tąsyk paneigė tokias kalbas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad  2 metų sūnų auginanti pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

2014 metų balandį G.Dilienė portalui Žmonės.lt atvirai prakalbo apie jos šeimą ištikusią krizę: „Mūsų šeimą kaip traktorius galutinai pervažiavo viena pramogų pasaulio persona.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai