Teismas ėmėsi Alekso Lemano skyrybų bylos: dainininkas išsisuko nuo klausimo, ar įsimylėjo kitą

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 09:08
Dainininkas Aleksas Lemanas (74) penktadienio rytą praleido Vilniaus miesto apylinkės teisme. Čia padėta nagrinėti jo šeimos skyrybų byla. Po 47-erių metų santuokos A.Lemanas skiriasi su žmona Ona Milda Lemaniene (73).

Skirtis šeima nusprendė likus kiek mažiau nei trejiems metams iki auksinių vestuvių. 

Į Vilniaus miesto apylinkės teismą su prašymu skirtis kreipėsi A.Lemanas. Skyrybų prašymą estrados veteranas pateikė dar pernai – spalio 29 dieną.

74-erių A.Lemanas skyrybų byloje nurodomas kaip ieškovas, žmona – atsakovė. Santuoką siekiama nutraukti dėl abiejų sutuoktinių kaltės. Teismas dalins ir santuokinį turtą.

Pirmoji į teismą atvyko A.Lemano žmona O.M.Lemanienė. Moteris tučtuojau paprašė teismo, kad byla būtų nagrinėjama uždarame posėdyje.

„Čia šeimos reikalas, nereikia lįsti į viešumą, norime patys tyliai išspręsti, be pašalinių“, – sakė ji. Teismas jos prašymą tenkino. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Netrukus teisme pasirodė ir A.Lemanas. Vyras nebuvo kalbus: po posėdžio vengė komentuoti situaciją. 

O.M.Lemanienės teigimu, jų santuokos darną sudrumstė kita moteris: neva pinigų nestokojanti moteriškė suviliojo A.Lemaną, o šis nutarė pasinaudoti proga.

Tiesa, pats A.Lemanas tokią versiją neigia. Paklaustas apie „kitą moterį“ vyras gynėsi: „Yra tik visos pasaulio moterys... Visos mano gerbėjos, kurias aš gerbiu ir myliu.“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Mes labai gražiai, taikiai susitarėme. Gyvenimas tęsiasi toliau, – po posėdžio sakė A.Lemanas.

O.M.Lemanienė dar prieš posėdį sakė, kad A.Lemanas siūlė jai taikytis, tačiau ji nežada sutikti.

Po posėdžio A.Lemanas patvirtino, kad pora nesusitaikys: „Mes labai gražiai, taikiai susitarėme. Gyvenimas tęsiasi toliau.“

Posėdžio metu pora pasidalijo ir turtą. Kaip jiedu tikino portalui Žmonės.lt, šioje vietoje nesutarimų nekilo.

Aleksas Lemanas ir Ona Milda Lemanienė susituokė 1968 metais.

Pora susipažino „Dainavos“ restorane, kur tuomet dirbo ir būsima jo žmona Ona Milda.

„Man ta daili mergina iš pirmo žvilgsnio krito į akį. Pradėjau klausinėti, kas ji tokia. Gerbėjų turėjau daug, bet man prireikė būtent šitos merginos. Susiradau restorano meno vadovą ir paklausiau, ar galėčiau vakarais dainuoti. Jis sukvietė komisiją, sudainavau tris daineles ir išgirdau, kad gaunu ne vieną darbą, o du – su vakarine ir naktine programomis. Pradėjau dirbti galvoje turėdamas tik vieną mintį – suvilioti šią mergaitę“, – apie pažintį su Ona Milda žurnalui „Privatu“ yra pasakojęs A.Lemanas.

Naujausi straipsniai