„Tarp mūsų, berniukų...“ nusifilmavusi Jolanta Leonavičiūtė atvyko į premjerą: „Anksčiau norėjau stoti į aktorinį“

Jolanta Leonavičiūtė ir Leonardas Pobedonoscevas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-28 20:27
Pirmadienio vakarą Vilniuje į filmo „Tarp mūsų, berniukų...“ premjerą atvyko ir viena herojų – Jolanta Leonavičiūtė. Mergina pasakoja, kad nors ir tai buvo pirmas kartas, kada jai teko vaidinti prieš kameras, tačiau jaučiasi puikiai ir nė kiek nesijaudina.

„Jaudintis nėra ko, tiesiog labai smagu, kad susirinko tiek daug žmonių ir visi palaiko. Aš jau mačiau savo sceną, tai likau patenkinta rezultatu. Filmo kūrėjai – taip pat. Kai man teko dirbti, visas kolektyvas buvo labai draugiškas, malonus, todėl visas stresas iškart išnyko. Filmo aikštelėje viskas daug paprasčiau, jei nepavyksta – galima pakartoti. Tai – ne tiesioginis eteris, kur širdis man kaskart labai daužosi“, – Žmonės.lt teigė prieš premjerą kalbinta Jolanta.

Filme Jolantai Leonavičiūtei buvo patikėtas vaidmuo, kurį rusiškoje filmo versijoje vaidino Žana Friskė. „Kai pakvietė filmuotis „Tarp mūsų, berniukų...“, režisieriai parodė sceną su Žana Friske, kaip turėtų viskas atrodyti. Tai stengiausi suvaidinti taip gerai, kaip ir ji. Labai džiugu, kad man patikėjo tokį vaidmenį“, – džiaugėsi Jolanta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasirodo, J.Leonavičiūtei aktoriaus darbas sena svajonė – po mokyklos norėjo studijuoti būtent šią specialybę.

„Norėjau stoti į aktorinį, tačiau mama buvo nusistačiusi, kad studijuočiau prestižinę specialybę. Todėl baigiau teisės studijas. Tačiau noras filmuotis visada buvo. Man ir feisbuke labai patinka kurti video filmukus. Tai tokia kaip ir meninė savirealizacija“, – pasakojo žinoma moteris.

Jolanta sako, jog vis dėlto lietuviškus filmus žiūri retai – mieliau renkasi Holivudo kiną, o lietuvišką žiūri tik tada, jei kažkas rekomenduoja. Tačiau J.Leonavičiūtė tikina, kad šis lietuvių kurtas filmas „Tarp mūsų, berniukų...“ yra geras ir privers daug juoktis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ premjera sudomino būrį garsenybių

Naują komediją „Tarp mūsų, berniukų...“ pristatę aktoriai ir kūrėjai kratosi „greito maisto etiketės“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai