Talentų šou laimėję gatvės gimnastai už 15 tūkst. eurų prizą įrengs gimnastikos aikštelę

Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2015-01-11 22:55
„Lietuvos talentų“ superfinale dėl nugalėtojo vardo varžėsi dešimt dalyvių, bet nugalėjo tik vienas – šeši gatvės gimnastai „Project Mayhem“. Nugalėtojai mėgaujasi ne tik pažadėtąja šlove, bet ir laimėjo 15 tūkst. eurų prizą. Vaikinai tvirtai žino, kur juos išleis.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Apie „Lietuvos talentų“ superfinalą skaitykite čia.

Iš viso transliacijos metu žiūrovai pamatė dešimt skirtingų numerių, būtent jie ir išrinko geriausiąjį – komisijos nariai teturėjo patariamąjį žodį. 

Nugalėtojai gatvės gimnastai „Project Mayhem“ suremgė tokį šou, kad net atėmė žiūrovų ir teisėjų žadą.

Komandos lyderis Denis Tomkutonis vos nulipęs nuo nugalėtojų pakylos Žmonės.lt sakė, kad paruošti tokį numerį užtruko: „Reikėjo apie penkių mėnesių juodo darbo – per savaitę treniravomės po triskart, kaskart po penkias valandas.“

D.Tomkutonis sakė, kad kolektyvas svajojo apie pergalę, bet žinojo, kad bus sunku: „Tikrai tikėjomės, bet varžovai buvo labai rimti. Mūsų tikslas buvo pasirodyti kaip galima geriau. Mums pavyko.“ Rimčiausiu konkurentu grupė laikė futbolininką Eduardą. 

Laimėtus 15 tūkst. eurų „Project Mayhem“ išleis prasmingai – Vilniuje įrengs gimnastikos aikštelę, kur galėtų treniruotis gatvės gimnastai.

„Seniai svajojome apie tokią vietą, tačiau savivaldybė jokio finansavimo neskyrė. Sakėm, jei laimėsime, labai pasistengsime, kad ji atsirastų“, – Žmonės.lt atskleidė lyderis. 

Kaip vertinate šių metų „Lietuvos talentų“ nugalėtojus? Jums patiko gimnastų „Project Mayhem“ pasirodymas?

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Naujausi straipsniai