Tado Vidmanto sukurtas žaidimas „Barsukas“ linksmina internautus: kas yra skolfiokas?

Tadas Vidmantas sukūrė žaidimą „Barsukas“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2015-06-17 14:00
Režisierius Tadas Vidmantas sukūrė naują žodžių žaidimą „Barsukas“. Kūrėjas neabejoja – žaidžiant „Barsuką“ gera nuotaika garantuota; už žaidimą surinktas lėšas jis ketina skirti naujam filmui kurti.

Kaip Žmonės.lt pasakojo T.Vidmantas, „Barsuko“ taisyklės paprastos, tačiau žaidimas reikalauja kūrybiškumo. 

„Žmonės ekrane mato absurdiškus, neegzistuojančius žodžius, ir jiems turi sugalvoti po juokingą, smagų, išradingą apibūdinimą. Tarkim, kas yra skolfiokas. Tai tokia žuvis, kurią užsisakius restorane atneša pasirašyti dokumentą, kad nei tu, nei tavo vaikai niekad nebus donorais. Pavartotas sakinyje: „Žinau tėti, kad mano inkstas tau tobulai tiktų, bet aš pernai Tailande skolfioką valgiau“, – paaiškino T.Vidmantas. 

Žaidimą „Barsukas“ jau išbandė ir žinomi žmonės – „radistas“ Jonas Nainys, komikas Paulius Ambrazevičius, Mantas Katleris ir kiti. Be to, jie ir prie žaidimo kūrimo prisidėjo – siuntė T.Vidmantui pačių sugalvotus žodžius, kurie panaudoti žaidime.

Režisierius pasakojo, kad „Barsuko“ idėja kilo iš neturėjimo ką veikti: „Su draugais sėdėjom oro uoste Portugalijoj, laukėm skrydžio ir tiesiog iš neturėjimo ką veikti sugalvojom šitą žaidimą. Pradėjom žaisti, pasirodė labai linksmas. Pačioje pradžioje žodžius tekdavo galvoti patiems, o kiti kurdavo jų paaiškinimus. Minusas buvo tas, kad sugalvoti žodį yra kartais sunkiau, nei jo jo apibūdinimą. Todėl mobilaus žaidimo versijoj nusprendžiau tą dalį pakeisti žmonių atsiųstais žodžiais.“

Tadas Vidmantas paleido naują žaidimą. Aš jame irgi dalyvauju! :) www.tadasvidmantas.lt/barsukas

Posted by Jonas Nainys on Tuesday, June 16, 2015

Kol kas „Barsuką“ galima žaisti tik „Android“ ir „Apple“ telefonuose, taip pat planšetiniuose kompiuteriuose. Būtina sąlyga – žaisti reikia mažiausiai dviese.

„Žaidimo kaina yra 99 euro centai. Net jei žmogus, pajaus, kad žaidimas ne jam, jo pinigai nenueis veltui. Visas už žaidimą surinktas lėšas skirsiu savo būsimam filmui“, – Žmonės.lt sakė T.Vidmantas. 

Draugai, rekomenduoju atsisiust "Barsukas" zaidima, kuri sukure Tadas Vidmantas. Zaidima rasite apps store/Google play. Arba ceee http://www.tadasvidmantas.lt/barsukasp.s Tai yra pirmas video kur nevartoju keiksmazodziu :3

Posted by Vaidotas Grincevičius on Tuesday, June 16, 2015

Tik apie filmą kol kas daugžodžiauti nenori – sako, bus fantastinė nuotykių komedija, tačiau tiek ir gana.

Visgi net jei surinktų lėšų ir nepakaks fantastinei nuotykių komedijai susukti, pinigus T.Vidmantas vis tiek panaudos kūrybai: „Jei viskas pavyks, kaip turėtų, filmuosiu kitąmet, Lietuvoje. O jei ne, tai yra jei negausim jam lėšų šiemet ir jo gamyba nusikels, turiu idėją smagiam trumpametražiui, kurią irgi labai noriu įgyvendinti.“

 

Žmonės.lt

Temos:

Barsukas Aktualu

Naujausi straipsniai