Sylvesterį Stallone į filmo premjerą atlydėjo trys įstabaus grožio dukterys

Sylvesteris Stallone su dukromis Sistine, Sophia ir Scarlet / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-20 12:52
Veiksmo filmų žvaigždė Sylvesteris Stallone (69 m.) ketvirtadienį į naujausio savo filmo „Creed“ premjerą atvyko kartu su žmona ir trimis gražuolėmis dukterimis.

Viename kino teatre Los Andžele vykusioje premjeroje Sylvesteriui Stallone draugiją palaikė jo žmona, buvusi manekenė o dabar verslininkė Jennifer Flavin (47 m.) ir trys paauglės dukterys – 19-metė Sophia, 17-metė Sistine ir 13-os Scarlet.

Apsuptas įstabaus grožio moterų, Sylvesteris Stallone išdidžiai pozavo fotografams.

Vyresniosios aktoriaus dukterys premjerai pasirinko seksualius įvaizdžius, o štai jaunėlė Scarlet, kaip ir priklauso tokio amžiaus paauglei, pasipuošė kuklia ir uždara nėrinių suknele bei pasidažė neryškiai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Naujajame filme „Creed“ Sylvesteris Stallone dar kartą įkūnijo legendinį herojų Rokį Balboa. Filme jau senstelėjusi bokso legenda treniruoja perspektyvų boksininką Adonį Johnsoną (jį vaidina Michaelas B. Jordanas) – gero savo bičiulio Apollo Creedo sūnų.

Gerbėjai turbūt prisimena, kad ketvirtajame „Rokio“ filme Apollo Creedas žuvo bokso ringe besikaudamas su dopingą vartojusiu rusų olimpiniu čempionu Ivanu Drago, kurį įkūnijo veiksmo filmų žvaigždė Dolphas Lungdrenas. Tiek jis, tiek Apollo Creedą vaidinęs Carlas Weathersas taip pat dalyvavo naujojo filmo premjeroje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai