Švedų prodiuseris Oksanai Pikul gimtadienio proga dovanojo dainą apie jai gimsiančią mergaitę

Oksana Pikul-Jasaitienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-10 15:08
Šeštadienį grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 31-ąjį gimtadienį. Netikėtą dovaną šia proga jai padovanojo švedų prodiuseris Williamas Buttas – įrašė dainą apie netrukus gimsiančią mergaitę.

31-ąjį gimtadieni O.Pikul-Jasaitienė pradėjo švęsti dar naktį, kai koncertavo naktiniame klube. Šeštadienio vakarą ji žada šventę jaukiai paminėti šeimos rate. 

Bene originaliausią gimtadieninę dovaną jai skyrė švedų prodiuseris W.Buttas – įrašė Oksanai skirtą dainą, kurią įdainavo pats. 

„Dabar, kai atėjo tavo tavo 31-asis gimtadienis, noriu tau dainuoti, Oksana. Nes tu esi nepakartojama moteris. Taigi šiais keliais žodžiais noriu tau pasakyti: su gimtadieniu!“ – dainuoja prodiuseris. Dainuodamas jis linki garsiai moteriai visų norų išsipildymo.

Savo dainoje jis mini ir netrukus gimsiančią mergaitę. Dainos tekstas, išvertus į lietuvių kalbą, skamba taip: „Greitai tu turėsi mažytį kūdikį. Labai dėl tavęs džiaugiuosi. Ji bus žvaigždė. Ne gal, o tikrai. Ir vieną dieną ji šią dainą dainuos tau.“

O vėliau prodiuseris pamini ir Simą Jasaitį: „Aš visada būsiu tavo draugas, mūsų draugystė niekad nesibaigs, šiandien tau tai pažadu. Simas ir tu būsite laimingi su judviejų mažu kūdikiu.“ O galų gale prabyla lietuviškai.

Pati O.Pikul-Jasaitienė neslėpė džiaugsmo sulaukusi tokios originalios dovanos ir tikino, kad tokia staigmena – labai miela. 

Pernai lapkritį pasklido kalbos, kad Oksana laukiasi. Tačiau šią žinią Oksana tąsyk kategoriškai paneigė.

Vėliau ji drauge su grupės „Pop Ladies“ merginomis pašmaikštavo vaidindamos nėščiąsias.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai