Sužadėtuvių konkursą laimėjo internete susipažinę Toma ir Gytis

Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-02-08 18:17
Sužadėtuvių konkurso „Mūsų meilės istorija“ laimėtojais tapo internete susipažinę Toma ir Gytis. Finalinėje kovoje nurungę dar dvi poras jie galėjo džiaugtis pergale.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
 

Pora buvo iškilmingai pasveikinta savaitgalį vykusioje parodoje „Mūsų Vestuvės‘15“. Sekmadienį jiems susirinkę dalyviai negailėjo gausių aplodismentų, o juvelyrė Aušra Treigytė padovanoji išskirtinį, specialiai šiaip parodai sukurtą sužadėtuvių žiedą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gavęs juvelyrės dovaną Gytis priklaupė ant kelio ir simboliškai pasipiršo, Toma jam atsakė bučiniu. Pora sakė visiškai nesitikėjusi tokio laimėjimo, tačiau abu patikino esantys labai laimingi.

Šios sužadėtuvės jiems tik simbolinės, tačiau pora jau planuoja ir vestuves. Žmonės.lt jie sakė neketinantys delsti ir žiedus sumainyti ketina greitu metu. Pora kol kas dar svarsto, ar tuoktuvės vyks Lietuvoje, ar užsienyje.

Toma ir Gytis dalyvavo Žmonės.lt portale vykusiame konkurse, kuriame poros siuntė rašinius, pasakojančius apie primename jų romantiškas, pašėlusias, žavias pažinties ir meilės istorijas.

Laimėtojų poros – Tomos ir Gyčio – meilės istoriją skaitykite ČIA.

Į konkurso finalą taip pat pateko Giedrės ir Lino bei Martynos ir Henriko meilės istorijos. Jiems vestuvių parodoje buvo įteikti specialūs prizai.

ČIA RASITE visas sužadėtuvių konkurso meilės istorijas.

Naujausi straipsniai