Suvaidintu Cololo išpuoliu Vilniuje patikėjo ir draugai, ir žmona: „Ji buvo šokiruota“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 11:44
Vasario mėnesį eteryje – naujas komiškas serialas „Nuovada“, atskleisiantis margą trijų kriminalistų kasdienybę. Čia netrūks kuriozinių situacijų, stebins nauji eterio veidai, o pagrindinius vaidmenis kurs tokie teatro ir kino talentai, kaip Arūnas Storpirštis, Povilas Laurinkus, Darius Auželis, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė ir kiti.

Prie seriale plušančių profesionalių aktorių prisijungė ir humoristas Vitalijus Cololo.

„Aktorystė – nėra naujovė mano gyvenime. Man teko vaidinti kino filme ir filmuotis humoristiniuose „skečuose“. Sakyčiau, kad vaidinti seriale yra tikrai lengviau, nei trumpuose „skečuose“. Juose tu turi per dieną sukurti daug skirtingų personažų. Būdavo, kad vieno filmavimo metu suvaidindavau net aštuoniolika skirtingų vaidmenų. O seriale įsijausti turi tik į vieną“, – pasakoja V.Cololo.

Praėjusią savaitę internete išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip apsaugos darbuotojai iš vienos sostinės vyninės išveda V.Cololo.

Kaip rašė Žmonės.lt, tai buvo scena iš serialo filmavimo.

Gero humoro jausmo nestokojantis Vitalijus šypsosi, kad jei žmonės patikėjo, jog situacija tikra, jis tuo tik džiaugiasi: „Džiaugiuosi, kad žmonės tai priėmė už „gryną pinigą“, tai reiškia, kad aš labai gerai suvaidinau. Mano net žmona patikėjo. Ji buvo šokiruota. Mano draugai, pažįstami skambino ir klausė: kas įvyko? Ar tai tiesa?“ 

V.Cololo džiaugiasi, jog tai – suvaidintas, o ne realus įvykis. Beje, areštinėje jis jau yra pabuvojęs kartu su krepšininku Simu Jasaičiu. „Anksčiau galvodavau, kad kiekvienas vyras turi atsidurti blaivykloje ir būti išvežtas policijos“, – prisimena V.Cololo, sakydamas, jog jo požiūris pasikeitė.

TV3 premjeroje „Nuovada“ V.Cololo patikėtas nusikaltėlio – nepagaunamo ir daug problemų policininkams sukeliančio tipo – vaidmuo. 

„Dabar man labai įdomu vaidinti vieną personažą, nes aš galiu su juo susigyventi, galvoti ir elgtis taip, kaip jis. Turiu laiko jį perprasti. Šiaip įdomus tas mano personažas. Jis nusikaltėlis, kuris turi humoro jausmą. Jis nėra per daug vulgarus. Ir jei pirmoje serijoje jo nepagaus, tai jis dar ir sėkmingas“, – apie savo vaidmenį pasakoja Vitalijus. 

Stop kadras
Stop kadras

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, į policijos nuovadą, kuriai vadovauja vieno iš kriminalistų uošvis Ričardas (akt. A.Storpirštis).

TAIP PAT SKAITYKITE: Į naujo serialo „Nuovada“ pristatymą atvyko ir eteryje seniai matyta Žemyna Ašmontaitė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai