Susivieniję teatro kolegos surengė spektaklį Rolandui Boravskiui paremti

Renginio akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-29 17:04
Sekmadienio popietę Vilniaus kameriniame teatre buvo rodomas iš balkono iškritusiam ir sunkiai sužeistam Rolandui Boravskiui paremti skirtas spektaklis „Strakaliukas ir Makaliukas“. Jo paties režisuotas vaidinimas – labdaringas, visi už spektaklį surinkti pinigai atiteks aktoriaus gydymui.

Teatro kūrėjai nusprendė parodyti šį mažųjų žiūrovų pamėgtą spektaklį, norėdami išreikšti susirūpinimą ir paramą šiuo metu ligoninėje gulinčiam ir operacijų laukiančiam 44 metų R.Boravskiui.

Ir nors salėje galėjo tilpti kone dvigubai daugiau lankytojų, aktoriai vaidino be atlygio, o visos lėšos, surinktos už nupirktus bilietus į spektaklį, bus skirtos R.Boravskio gydymui po sunkių traumų.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Rolandas dar jaučiasi silpnai, jam reikalinga nuolatinė priežiūra. Manome, kad esant tokiai situacijai, geriausia būtų jį palaikančios publikos ir teatro mainai. Sumokėję įprastą kainą už spektaklį žiūrovai prisidės prie paramos režisieriui“, – dar anksčiau pagalbos R.Boravskiui idėją aiškino VKT direktorius, aktorius Tadas Gudaitis.

Daugiau spektaklio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Rolando Boravskio būklė gerėja – aktorius prakalbo

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai