Supermodelis Tyra Banks tapo mama: sūnų pagimdė surogatinė motina

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-28 07:20
Supermodelis Tyra Banks (42 m.) tapo motina – šią džiugią naujieną ji pati pranešė savo „Instagram“ paskyroje.

Kultinio šou „Amerikos topmodelis“ („America’s Next Top Model“) kūrėja pranešė, kad ji ir jos mylimasis, norvegų fotografas Erikas Asla, tėvais tapo trečiadienį, sausio 27-ąją – sūnų jiems pagimdė pakaitinė motina.

Berniukui pora išrinko Yorko Bankso Aslos vardą.​

„Pati geriausia dovana, dėl kurios mes tiek stengėmės ir meldėmės, pagaliau yra čia. Jis turi mano pirštus ir dideles akis bei tėčio Eriko burną ir skruostus. Ir mes dėkojame angelu tapusiai moteriai, kuri išnešiojo mūsų stebuklingą berniuką mums. Mes meldžiamės už kiekvieną, kurie susiduria su problemomis norėdami sulaukti šio džiaugsmo. Yorkai Banksai Asla, sveikas atvykęs į pasaulį“, – rašė modelis.​

Praėjusį rudenį Tyra Banks atvirai prabilo apie nevaisingumo problemas – garsi moteris neslėpė, kad per ilgai atidėliojo nėštumą dėl darbo ir kai galiausiai buvo pasirengusi motinystei, viskas pasirodė ne taip paprastas. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Modelis Tyra Banks už 7,7 mln. dolerių parduoda prašmatnią vilą Beverli Hilse

„Kai man suėjo 40, vienas dalykas, kuris man nepatiko, yra tai, kad neturėjau vaikų. Galvojau: „Prakeikimas, laikrodis tiksi!“. Nuo tada, kai man buvo 24-eri, kasmet sakydavau: „Susilauksiu vaikų po trejų metų“. Kartodavau tai vėl ir vėl. Kai jau tarsi pasakai „gerai, tiesiog padarysiu tai“, tuomet tai ne taip lengva, kai tampi vyresnė... Buvo nelinksmų momentų dėl to, labai traumuojančių momentų. Tai sunku, kai daraisi vyresnė. Tai nėra kažkas, kas gali tiesiog įvykti...“ – atviravo modelis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po 22 sezonų nutraukiamas kultinis Tyros Banks šou „America's Next Top Model“

Nepavykus natūraliai pastoti, Tyra Banks išbandė ir dirbtinio apvaisinimo procedūrą, tačiau ir ši buvo nesėkminga. Galiausiai ji priėmė sprendimą ieškoti pakaitinės motinos.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Naujausi straipsniai