„Šuolio“ dalyvė Daina Bilevičiūtė papasakojo apie baseine patiriamus sunkumus

Daina Bilevičiūtė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-03 15:00
„Šuolyje“ dalyvausianti muzikos pedagogė Daina Bilevičiūtė kone kasdien pluša treniruotėse baseine, tačiau optimizmu ir gera nuotaika spinduliuojanti moteris prisipažino, kad besiruošiant projektui teko patirti ir ne itin malonių dalykų.

Kasdienės treniruotės baseine Dainai Bilevičiūtei ir patinka, ir kartu labai vargina. Moteris pasakojo negalinti atsigrožėti projekto dalyviais vyrais, kuriems viskas sekasi kur kas lengviau ir paprasčiau.

„Man atrodo, kad taip tiesiog gamtos surėdyta, kad moters kūnas silpnesnis. Ir šiaip vandenyje vyrai jaučiasi kur kas užtikrinčiau ir saugiau“, – tikino D.Bilevičiūtė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Moteris prisipažino, kad apie aukščiausią, septynių metrų trampliną kol kas nė nesvajoja ir džiaugiasi, kad bent nuo trijų metrų jau gali gana gerai nušokti.

D.Bilevičiūtė atviravo, kad sunkiausia jai išlaikyti taisyklingą laikyseną, be to, ji jau ne kartą patyrė, ką reiškia skaudžiai įkristi į vandenį.

„Šokdama į vandenį dažnai susitrenkiu pilvą – turbūt tai skaudžiausia. Be to, dažnai išlipusi iš baseino imu tiesiog purtytis – žmonės mano, kad drebu iš baimės, o iš tiesų tasai drebulys nuo kūno išsekimo. Tiesiog trūksta ištvermės“, – atviravo D.Bilevičiūtė.

Žmonės.lt primena, kad neseniai „Šuolio“ dalyviai vilniečiai susirinko į pirmą bendrą vakarėlį, kuriame dalijosi savo emocijomis ir per treniruotes patirtais džiaugsmais bei vargais. Vakarėlyje taip pat dalyvavo pernykščio projekto dalyvė Indrė Burlinskaitė, kuri pasirodys ir vienoje naujo sezono laidoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai