Sunkiai atpažįstama Viktorija Jakučinskaitė naujos kolekcijos proga Vilniaus rotušėje iškėlė vestuves

Gintarė Gurevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė ir Karina Krysko-Skambinė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-04 20:04
Pirmadienio vakarą Vilniaus miesto rotušėje pristatyta mados namų „Tiulio Fėja“ ir dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės naujausia vestuvinių ir proginių suknelių kolekcija „Vestuvės“.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė šias sukneles kurti pradėjo dar savo vestuvių išvakarėse, praėjusių metų rugsėjį, spalį, o vestuvėms įvykus jau kitokio pristatymo ir neįsivaizdavo, kaip tik šaržuoto, originalaus, su šypsniu ir visiškai vestuvinio performanso.

Nuo vestuvinės muziko grupės „The Wedding Band“ ir stalų baltomis staltiesėmis, iki puokštės metimo, torto pjaustymo, pasiruošimo jaudulio ir žvilgsnio atgal – ar vestuvių dienai pasirinkau tikrą tą suknelę?! Kaip tik todėl visas pristatymo veiksmas prasidėjo nuo vestuvių puotos pabaigos ir baigėsi pasiruošimu joms.

Pagrindines sukneles demonstravo kolekcijos veidais tapusios Gintarė Gurevičiūtė ir Karina Krysko-Skambinė – su jomis pristatymo pabaigoje pasirodė ir pati V.Jakučinskaitė.

Dizainerė buvo sunkiai atpažįstama: ilgų tamsių plaukų šukuoseną turėjusi kūrėja scenoje pasirodė visiškai pasikeitusi: trumpais šviesiais plaukais. Paaiškėjo, kad šie pokyčiai – ne sceninis įvaizdis, o kardinalūs pavasariniai dizainerės išvaizdos pokyčiai.

Daugiau nei penkiasdešimt modelių žengė mažučiu, tarsi siaura senamiesčio gatvelė ar bažnyčios takelis podiumu. Modeliai – pilnos jaudulio, šypsenų, natūralios merginos – tokios, kokios būna nuotakos, pamergės, liudininkės, mamos tą ypatingą, svarbiausią dieną gyvenime.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Visos jos klausė susirinkusios publikos – ar ši suknelė man tinka? Ar tai ta suknelė? Juk pirmiausia pro akis nepraslysta ne kas kita, o būtent nuotaka. Suknelė, o tada kiti dalykai: įžadų jautrumas, svečiai, vestuvių meniu, tortas, šokių vakaras...

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į pietietiškos šalies kiemelį transformuota didžioji Vilniaus rotušės menė – su palmėmis, citrinmedžiais, šviežio vėjo gūsiu, žvaigždėmis nusėtu dangaus skliautu ir galybe durų – lyg pasirinkimu gyvenime – ne kartą publiką nuteikė šypsenoms, nukėlė į prisiminimus ir paskatino šiek tiek kasdieniškai paliežuvauti: „Ši suknelė jai visai netinka!“, „Ši – tobula!“, „O kodėl reikia rinktis tokią spalvą?“, O! Nuometai ir vėl madoje!“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsipustę svečiai Vilniaus rotušėje mėgavosi mados vakaru

Svečiams teko ne tik stebėti vis naują nuotaką ir viešnią, o ir gaudyti nuotakos puokštę, valgyti vestuvinį tortą, mėgautis putojančiu vynu – tai jiems puikiai sekėsi sėdint ne dailiai išrikiuotose kėdžių eilėse, o prie vestuvių stalo.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Scenoje nuotakų įvaizdį skrupulingai prižiūrėjo priekabias pagalbininkes vaidinusios aktorės Edita Užaitė ir Ineta Stasiulytė: jos nesibodėdamos „auklėjo“ modelius-nuotakas čia pat scenoje – taisė joms nuometus, rodė kaip stovėti, kaip pozuoti, vertino, ar suknelė išties gerai atrodo.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Šiuo pristatymu ir visa kolekcija noriu įkvėpti nuotakas įgyvendinti savo svajonę būti gražiausia nuotaka pirmiausiai sau ir savo būsimam vyrui. Norite būti juoda nuotaka – mums tinka! Norite rinktis ryškias spalvas – mums tinka! Norite būti pieno baltumo nuotaka – tai nuostabu! Nėriniai, siuvinėjimai, šilkas, tiulis, nuometas, be nuometo – viskas tinka, nes apie tai jūs svajojate ir tai yra svarbiausia diena jūsų gyvenime, ne kažkieno kito. Galvokite tik apie save, nes atsukti laiką, mes galime tik savo kolekcijos pristatyme, o savo dieną jūs pakartosite gal tik savo mintyse „o gal reikėjo kitaip“. Būkite savimi pasitikinčios pačios gražiausios nuotakos, pamergės, mamos, uošvienės, būkite stilingiausi svečiai – pirmiausia sau!“, – sakė kolekcijos kūrėja, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė.

Ją po kolekcijos pristatymo sveikino ne tik vyras Vitalijus Jančenkovas ir abi dukterys, bet ir būrys bičiulių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai