Su vyru Žydrojoje Pakrantėje atostogavusi Kristina Kaikarienė aplankė ir Kanų festivalį, ir F-1

Kristina ir Vygintas Kaikariai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-31 18:51
Renginių organizatorė Kristina Kaikarienė ir jos vyras plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris dviese poilsiauja nedažnai, todėl poros atostogos Žydrojoje Pakrantėje buvo ypatingos.

„Darėme tai, ką norėjome: lepinomės saule, išmaišėme Nicos senamiestį, Antibuose gėrėjomis didžiausių jachtų pasaulyje prieplauka, Kanuose stebėjome kino festivalį, o Monake neatsispyrėme lenktynių „Formulė-1“ gausmui“, – Žmonės.lt pasakojo K.Kaikarienė.

Būtent pastarasis, garsusis pasaulio sporto renginys ir paliko daugiausiai įspūdžių Prancūzijos Rivjerą aplankiusiems Kaikariams. Sutuoktiniai turėjo galimybę apsilankyti ten, kur užklysta retas stebintysis lenktynes.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Garsusis „Formulės-1“ pilotas Lewisas Hamiltonas V.Kaikariui pasirašė ant specialaus lenktynių žiūrovo leidimo. Greičio sportui neabejingas plastikos chirurgas mobiliuoju telefonu įamžino ir daugiau bolidus vairuojančių ar vairavusių žvaigždžių.

„Vygintas Prancūzijoje lankėsi pirmą kartą. Smagu, kad jis išsyk patyrė tai, kas daugeliui vyrų iš tiesų yra įdomu“, – sakė atostogų kryptį išrinkusi K.Kaikarienė.

Ir jai, ir vyrui įdomus buvo Antibuose vykęs kviestinių svečių vakaras, kurio metu pristatyti prabangūs automobiliai, originalūs menininkų kūriniai, drabužių kolekcija, gurmaniškas maistas. Lietuvaičiai įsiamžino kartu su menininke Francoise Leblond bei skulptoriumi Bertrand Boutin.

Uždarame renginyje Kaikariai laiką leido su Kanuose gyvenančia „Misis Lietuva“ Reda Karosiene, taip pat tuo metu Žydrojoje pakrantėje viešėjusia papuošalų kūrėja Elvyra Monginiene bei jos draugėmis Jolita Kuliešyte ir Simona Čižikaite.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Neaplenkėme ir parduotuvių. Žydrojoje pakrantėje radome labai originalių daiktų, kuriais ir aš, ir Vygintas papildėme savo garderobą“, – su šypsena pasakojo K. Kaikarienė.

Prieš grįždami į Lietuvą Kaikariai paplaukioja jachta, pasilepino R.Karosienės ruošta vakariene.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai